Temný

ZPOVĚĎ OBĚTI #3: "Bylo mi 13, on byl matky přítel a spal se mnou denně"

STN_videos
Odebírat
zhlédnutí 138 174
99% 7 500 1

Nový příběh mladé ženy, který by rozhodně nechtěl prožít nikdo z nás. O to důležitější je ale o tom mluvit.

■ VINO OD CIGÁNKA www.vinociganek.cz
■ TRIKA, MIKINY www.geek-bang.com/81-stn
-------------------------------------------
■ INSTAGRAM bit.ly/2bbDFdN
■ FACEBOOK bit.ly/2uTS1IN
■ LIVESTREAM bit.ly/2oYuhCv
■ TWITTER bit.ly/2l2IQUy
■ SPOLUPRÁCE: stn.spoluprace@gmail.com
-------------------------------------------
Dobrovolná podpora možná přes PayPal: paypal.me/stnone91

KONTAKT
● stnvideos91@gmail.com

stn © 2022

čas přidán

 

17. 09. 2022

Sdílet:

Sdílet:

Stažení:

Načítání.....

Přidat do:

Můj playlist
Přehrát později
Komentáře 464
David Kyzlink
David Kyzlink Před 14 dny
Velký respekt slečně že o tom promluvila, i tobě STN, že jsi dokázal vést takto dobrý rozhovor. Je to hodně nedoceněný. Myslím si že by toto mělo vidět mnohem víc lidí. Mělo by se to ukazovat jako ukázka toho, jak lidé i po takové události mohou být silní a jít o tom promluvit. Je totiž faktem, že hodně osob o tom nemluví.
Linexx
Linexx Před 14 dny
Hrozný když člověk vidí jak se to dětství neskutečně podepíše na člověka.. Slečně držím palce ať se jí daří,respekt
Levituju pod zemí
Levituju pod zemí Před 14 dny
Úplně přesně jsem věděla, že tady v komentářích bude nablito a že vlastně se tu bude házet vina na tu slečnu. To ON byl dospělý, zodpovědný, on moc dobře VĚDĚL co dělá. Děti jsou v tomhle věku naivní, sexuální život teprve poznávají, seznamují se s hranicemi. On její hranice posouval vědomě a tvrdil ji, že tak je to v pořádku a že tak to má být. Využil jejího věku a nevzdělanosti v tématu sexu. Já si v jejím věku psala s úchylákama na seznamkách protože jsem byla hodně sama a bylo to snadné získání pozornosti. Věděli jste, že je to špatně ale pokračovali jsem v tom kvůli tomu, že se o vás někdo zajímal. Zpětně mi to přijde příšerné a zanechalo to na mě určitě nějaké následky. Ale co mě v tomhle sere nejvíce je to, že lidé se zeptají: "Proč jsi tohle dělala?" namísto toho, aby se zeptali dotyčných dospělých, proč to oni vůbec začali. Slečna je neskutečně odvážná, že o tomhle promluvila. A já za tento příběh moc děkuju. Strašně moc mě bolí, když obětem nevěří vlastní rodiče. Matka by si skutečně zasloužila hlavní cenu "nejhorší rodič roku."
PEDO SKINS_FREE
PEDO SKINS_FREE Před 14 dny
Nedokážu pochopit jak je možné, že se takhle dokáže zachovat něčí matka. Celý příběh jsem čekal na ten okamžik, kdy se řekne, že to slečna řekla matce a všechno dopadne tak, jak má… docela mi to rozhodilo mozek. Jinak super video a slečně velký respekt!
You can't do anything about my opinion.
Absolutně jsem nepochopil postoj její matky... Samozřejmě to musel být neskutečný šok ale přeci jenom.. Je to její rodič! Matka! Její základní povinnosti a city by se měli točit okolo svých potomků a ne svých partnerů a choutek. Žádný pokus o útěchu.. Pouze útěk. Zachovala se jako slabý člověk a otřesný rodič...
Marketka Rybkova
Marketka Rybkova Před dnem
Pochvala pro STN. Málokdy se vidí tak empaticky chlap. Mohl bys z fleku dělat psychoterapeuta. Slečně do života přeji hodně štěstí a klidu.
lamarekxss
lamarekxss Před 14 dny
Jako, u 'zpovědí trestance' se člověk dozví spoustu fakt zajímavých věcí, ale u 'zpovědí oběti'... To je fakt insane, co se lidem může dít, a ani o tom skoro nikdo neví. Díky za tuhle sérii, protože tahle série mi vážně rozšiřuje obzory, a dává mi podnět k zamyšlení...
Monika Šupitová
Monika Šupitová Před 14 dny
Jeji mama teda pekna selhala! Boze muj, vsak je to jeji dcera, ktera byla znasilnovana a resi sebe, ze byla podvadena? Neskutecne! Drzim holcine palce, at se s tim co nejlepe popere ❤
Empee
Empee Před 14 dny
Doufám že tohle zase hitne trendy.. Tohle by mělo vidět co nejvíce lidí.
Angie Kocianova
Angie Kocianova Před 14 dny
Už jen to, že matka nechá dceru v období vývinu samotnou doma s prakticky cizím člověkem.. Který ještě říká, že je doma vše ok.. Je pro mě prostě nepředstavitelné
Terry
Terry Před 14 dny
Byla bych ráda kdyby tohle video viděla slečny mamka... respekt slečně za upřímnost a STN za zpracování 💪
ChillyRap
ChillyRap Před 14 dny
Vzdávám respekt slečně že o tom dokáže mluvit, neskutečná atmosféra, díky za super rozhovor STNene
Depressed Thresh
Depressed Thresh Před 14 dny
Obdivuji Stena, že dokáže se tvářit a sedět v klidu. Rozumně si s dotyčnou popovídat, vcítit se do situace a vyslechnou si její příběh. Zde selhala rodičovská láska a holka je poznamenána na celý život. Snad se jí v životě bude dařit. Doufám, že se z toho někdy dostane:--)
sophiehahh
sophiehahh Před 14 dny
jsem strasne rada, ze si muzu poslechnout jine pripady zneuzitych lidi, bohuzel jsem taktez byla zneuzita mym kamaradem, takze vim, o cem je rec a jak moc je tezke o tom mluvit .. slecna ma velkou odvahu a jsem rada, ze tento svuj pribeh povedela.
jedemhorekolem
jedemhorekolem Před 14 dny
Slečně držím pěsti ! Péťo pecka rozhovor 🤩 chci trendy ať to vidí moc lidi ! Na zmrda dojde karma.. Slečna sympatická od hlasu .. Oba jste byli skvělí !!!!
Michal Matějka
Michal Matějka Před 14 dny
Neuvěřitelně utilitární rozhovor 👍
Petr Suchánek
Petr Suchánek Před dnem
Toto má tak neuvěřitelný přesah, pro všechny, pro oběti, případně i pro takovýhle sráče, kteří si to třeba rozmyslí. Stane velkej palec nahoru, ať se ti daří a prosím, pokračuj!!
Rumik _
Rumik _ Před 14 dny
Upřímně jsi fakt frajer stene, baví mě tvoje rozhovory. Fakt máš muj respekt za to že to dokážeš zpracovávat takový obsah, já pokaždé co to dokoukam tak si říkám co to je za svět a popravdě jsem i trochu v háji někdy z těch příběhu jací jsou lidi hnusaci..
DuffmanCZ
DuffmanCZ Před dnem
Je skvělé že děláš tuto tvorbu. Málokdo se na podobná videa zmůže a pomáháš tím jak obětem ve videu, tak i mimo video.
Neo naK
Neo naK Před 14 dny
Proto je legal sex od 15, protože i když to mladší dítě třeba chce, nebo si to myslí, tak to za pár let může vnímat hoodně jinak. Hodně silný a poučný...
Další
Šimon Vojta @Smusa - RECAST
3:01:43
zhlédnutí 902 000