Temný

Putin vyhlásil částečnou mobilizaci. Západ chce Rusko zničit, burcoval

CNN Prima NEWS
Odebírat
zhlédnutí 169 866
99% 3 100 1

Ruský prezident Vladimir Putin vyhlásil kvůli ztrátám na Ukrajině částečnou mobilizaci. Pronesl to ve svém předtočeném projevu. Podle jeho slov je mobilizace nutná „pro obranu území Ruska“. Ukrajinské obránce označil několikrát za neonacisty a zároveň slíbil, že Rusko zabezpečí referenda o připojení k federaci v obsazených oblastech Ukrajiny. V rámci částečné mobilizace bude povoláno 300 tisíc rezervistů, uvedl podle agentury TASS ruský ministr obrany Sergej Šojgu. Celý článek ZDE: cnn.iprima.cz/putin-vyhlasil-...

Přihlaste se k odběru novinek našeho zpravodajského portálu CNNPrima.cz a buďte neustále v obraze. Denně vám přes 200 reportérů a redaktorů přináší ty nejdůležitější a nejzajímavější zprávy z domova i ze zahraničí.

✉️ cnn.iprima.cz/newsletter

📲 Sledujte CNN Prima NEWS na sociálních sítích:

Facebook: facebook.com/cnnprima
Instagram: instagram.com/cnnprima
Twitter: twitter.com/cnnprima

💻 Navštivte web CNN Prima NEWS na cnnprima.cz

🥇 Videa, která musíte vidět:
⚠️ cs-vid.net/video/video-0BmRfTKVKAc.html
🦠 cs-vid.net/video/video-Q5mJNGuAgrU.html

čas přidán

 

20. 09. 2022

Sdílet:

Sdílet:

Stažení:

Načítání.....

Přidat do:

Můj playlist
Přehrát později
Komentáře 2 405
Cz3Radley
Cz3Radley Před dnem
Kurva co to je za úroveň zpravodajství, půlka projevu? Nejsem na ničí straně, ale tohle mě jako občana dost sere, co to má znamenat? To jako co se nehodí se nevysílá, nebo jak tomu mám rozumět?
Tomygun
Tomygun Před dnem
Proč to není celé, zrovna když to začalo být zajímavé 🙃
Sedmý
Sedmý Před dnem
Informace, objektivita, rozvaha a klid ... tohle není počítačová hra. 🤔. Špatná rozhodnutí se platí cenou nejvyšší. 🥺.
Hana Malcová
Hana Malcová Před dnem
ten projev evidentně nebyl celý, utli ho tak, jak potřebovali. pokud jsem sylšela, nebylo řečeno ani slovo o mobilizaci.
rued siuu
rued siuu Před 12 hodinami
"Stále mu to ide a vychádza podľa plánu " Úžasný stratég,
Tomáš Juračka
Tomáš Juračka Před dnem
Co to je??V polovině věty konec?!
Tomas Herzinger
Tomas Herzinger Před dnem
Západu už nevěřím ani, jak překládá Kreml vlogy :) Každopádně spoustu věcí, které byly řečeny, jsou na zamyšlenou. Ukrajina, země jejíž bohatství si tam rozdělilo šestnáct oligarchů a dva boxeři. Neexistuje země, která by měla tolik doralových miliardářů z řad bývalých a současných úředníků. Možná tedy ještě to Rusko, které svojí korupcí poráží i Ukrajinu :) Myslím, že několikrát zaznělo, že Batalion Azov mělo být údajně hnutí nácků. Na Fox News to měl potvrdit i jeden z šestnácti oligarchů = Volodymyr Zelensky. Jeden z jejich novinářů ho při rozhovoru zrovna na tomto uvařil. Zelenskymu bylo hodně trapně. Australina News to řešilo také. Pak se ty záznamy ztratily z interneru :) Vůbec se tu necenzurují informace :)
jan chalupa
jan chalupa Před dnem
Pro všechny mladé a obecně lidi do 60ti let doporučuji přečíst si za jakých podmínek a kdo by byl u nás mobilizován !!! Ani jeden z těchto panáku co nyní štvou lidi válečnou retorikou by BOJOVAT nešel !!!
Vlado Radic
Vlado Radic Před dnem
Prajem vam vsetko dobre a prajem vam silu na ukoncenie tohto stavu.
Alice Gasperakova
Proč skoncil projev uprostřed věty????
Lukáš Pechanec
Lukáš Pechanec Před dnem
To, aby jsme pomalinku začali plést neprůstřelné vesty. Jinak na proslov pana Fialy to rozhodně nemá! Na tom se tady určitě všichni shodneme. :)
Jakub Horák
Jakub Horák Před dnem
Jsem hluchý nebo v celém projevu nezaznělo ani jednou slovo mobilizace?
Zdenek N
Zdenek N Před dnem
Projev není úplný.
Alan
Alan Před dnem
No, ta mobilizace pěkně ekonomice Ruska pomohla. Neuvěřitelný jak letí rubl na horu, a neuvěřitelné já euro, dolar a koruna letí dolů 😂
Josef Rypl
Josef Rypl Před dnem
Věřím v právo národů na sebeurčení
Míla Gybs
Míla Gybs Před dnem
To ještě bude zajímavé, hlavně západ by se měl trošku zklidnit nebo to nedopadne opravdu dobře! VY, tady chcete válku? Já tedy rozhodně NE! Chci se dožít aspoň do třiceti mých let.
Jaroslav Bernkopf
Z diskuze na RIA : "Jeden napsal dekret potvrzující předchozí moudrá rozhodnutí, druhý nařídil přistoupit k realizaci a vaše dítě zaplatí." nebo : "Všechna tato úmrtí mají na svědomí ti, kteří lhali, že máme nejmodernější armádu a že naši výsadkáři dostanou Kyjev za 2 týdny."
Reidefauz Cz
Reidefauz Cz Před dnem
A zase jsme 3. světové válce o krok blíže :(
J. K.
J. K. Před dnem
Kdy by to náhodou někoho zajímalo, tak doplňuji cenzurovanou část, kde vysvětluje zločiny proti lidskosti na Ukrajině a atd. Holt, musíte si najít necenzurovaný zdroj informací. Protože Americká PrimaCNN ráda manipuluje
Pavel Suk
Pavel Suk Před dnem
Jedu se příští týden na ten "neonacistický stát" kouknout osobně. Možná by jim to fungovalo lépe, než Kitlerovi.😁
Další