Temný

Prezidentský bizár | KOVY

Kovy
Odebírat
zhlédnutí 1 089 170
99% 66 000 1

čas přidán

 

7. 01. 2023

Sdílet:

Sdílet:

Stažení:

Načítání.....

Přidat do:

Můj playlist
Přehrát později
Komentáře 1 977
Káťa
Káťa Před 14 dny
Karel Janeček je jak já před zkouškami…taky se snaží manifestovat na poslední chvíli a doufá že ho dobrá energie zachrání 😂
Tomáš Brož
Tomáš Brož Před 14 dny
U toho bizáru u Nerudové chybí kvíz iDnesu a co následně předvedla v DVTV, to je úžasný bizár
čajoválžička
čajoválžička Před 14 dny
Dobré video, jen mi přišlo, že by se u Nerudové dalo rozvést daleko více bizárů než jen spálené rohlíčky a letmo zmíněné univerzitní tituly:(
tomáš herajt
tomáš herajt Před 14 dny
Osobně proti Nerudové nic nemám je to jeden z kandidátů, kterého zvažuju. Nelíbí se mi ale fakt ,že na všechny kandidáty sypal cíleně spoustu negativ, což je sice rozhodně správně protože právě o tom je třeba mluvit, ale přijde mi, že právě k Nerudové má Kovy sympatie (Všichni asi i chápeme proč...), beru to, ale přijde mi to v takovém typu videa nevhodné. Nerudová je pro mě rozhodně jeden z lepších kandidátů ale i na ní se dá najít spousta kontroverzí, které mi vzhledem k přístupu komentování ostatních kandidátů dost chyběli. Video pak působí zaujatě.
youtube eli
youtube eli Před 14 dny
Kovy má na sobě prstýnek🤩
Horys
Horys Před 14 dny
Video mi přijde neobjektivní. Což mě zklamalo, podle tebe se budou lidé rozhodovat komu to hodit. A když přirovnáš Pavla k diktátorům a k Danuši moc neřekneš(přesto, že sama má dost kauz jako třeba s černým deníčkem nebo bys mohl víc rozvinout kauzu s tituly), tak dáváš jasně, i když možná nechtěně, najevo koho volit.
Jan Cech
Jan Cech Před 14 dny
Pěkně zpracované video, jen mi přijde, že na Danuši jsi toho nevytáhl tolik. Přijde mi, že byla ve videu vyzdvihována více, jak ostatní. Nebyly rozebrány její kauzy s opisováním a neznalostí rolí v úřadu prezidenta.
Matyáš Kohout
Matyáš Kohout Před 14 dny
Hezké video, jen škoda, že nebyla více rozvedená kauza s rychlostudiem u Nerudové, myslím, že to je poměrně vážná kauza, více než menší věci u jiných kandidátů.
kork
kork Před 14 dny
Tahle videa jsou jedna z mála věcí, na které se při volebních obdobích těším.
BARAcuDA
BARAcuDA Před 14 dny
Kovy, nezlob se, ale tak trochu jsi zapomněl zmínit Nerudové patálii s deníčkem, podváděním u testu a skandálem ohledně diplomů, za mě je to na tak protěžovanou kandidátku dost velká 💣 je docela obvious, komu to přihodíš a u takhle laděnýho videa to není dobře😅
Martin Šulc
Martin Šulc Před 14 dny
Děkujeme za oznámení tvojí podpory Nerudové :) A teď video i s jejím bizárem.
CrazyDriver
CrazyDriver Před 14 dny
Kovy asi bude volit Nerudovou, protože na to co předvádí poslední dobou za trapasy od taháků po to že nezná ani základní pravomoci prezidenta tam nebyla žádná zmínka. Mohlo to být trochu více objektivní. Jinak jako obvykle pěkně zpracované. 🙂
Petr Melichar
Petr Melichar Před 14 dny
Trochu mi u Danuše chybělo zmínit její černý deníček a trapné zatloukání pravdy o podvodu, což hezky dokreslí podtext s tituly. Nejsou problém znalosti, ale egoismus a neschopnost přiznat pochybení - koho mi to jen připomíná... Zeman, Babiš? Ale chápu, přece se umí hezky fotit na insta, tak kde je problém..
Jiří Sojka
Jiří Sojka Před 14 dny
Tak Danuši jsi teda hodně šetřil oproti ostatním 🤷‍♂ Ale chápu, už máš vybráno 😁
nataly_lobik
nataly_lobik Před 14 dny
Neskutočné, čo za hrôzy ty musíš vidieť, aby si pripravil takéto video 😄 Ale ďakujeme za tvoju obetu, je to skvelé!
Kovy
Kovy Před 14 dny
DODATKY:
Aleš Masařík
Aleš Masařík Před 14 dny
Geniální. Kovymu se podařilo skvěle spojit 2 zdálnivě nespojitelná videa. Jedno ve stylu minulých voleb, to znamená čistě informativní, a druhé, komediální, kde si ze všech dělá srandu, a celkem se mu to daří. A ještě k tomu to prezentuje profesionálně a celkem nezaujatě. Video celkově skvělá práce.
Zdendys03
Zdendys03 Před 14 dny
Řekl bych že by se mělo i řádně prověřit podezření střet zájmů u manžela paní Nerudové. To je za mě důležitá věc, kterou jsi zapomněl zmínit.
Milaan
Milaan Před 14 dny
S tím Petrem Pavlem je to těžké, sice byl v komunistických stranách atd. Ale on musel, jestli jste chtěl být u armády, musel jste jít s režimem, jinak by ho zavřeli. Omluvil se za to, což by dost jiných lidí ani neudělalo, a přiznal že to byla chyba. To jestli to myslí vážně se ještě ukáže, ale nějak bych to nehrotil.
Kuziv
Kuziv Před 14 dny
Tyhle videa by byla fajn, kdyby to dělal větší tým různorodých lidí. To, že Nerudovou víceméně nezkritizuje i když přešlapů má více než dost a to nemluvím ani o kvalitách (a mém neoblíbeném neutrálním) projevu, úplně zkazilo kvalitu tohohle videa. Zbytek byl fajn.
Další
Volební bizár | KOVY
23:14
zhlédnutí 1 400 000
Hudební očistec | KOVY
11:43
zhlédnutí 926 000
Ricky Gervais | Full Q&A | Oxford Union
53:17
Dead Space Remake Review
10:30
zhlédnutí 730 954
Vláda vs Energie | KOVY
18:17
zhlédnutí 485 000
Televize na druhou | KOVY
13:38
zhlédnutí 771 000
Čínská Olympiáda | KOVY
20:06
zhlédnutí 551 000