Temný

Petr Holec ŽIVĚ

Xaver Live
Odebírat
zhlédnutí 114 025
99% 4 300 1

Zábava

čas přidán

 

17. 01. 2023

Sdílet:

Sdílet:

Stažení:

Načítání.....

Přidat do:

Můj playlist
Přehrát později
Komentáře 412
Hans Kohler
Hans Kohler Před 10 dny
Skoro rok slyším od ministrů a od vlády, že jsme ve válce. A najednou když A.B. řekne že válku nechce, tak zase říkají, že válka nehrozí a že v ní nejsme
Anna Koriťáková
Anna Koriťáková Před 3 dny
Jak ubohé, máte pravdu, na tom bilbordu AB říká pravdu a oni to zase použijí proti němu.
Lenka Peskova
Lenka Peskova Před 7 dny
@jiřina jiřina no tak to urcite. Treba ich poslat z domu prec nech sa staraju sami o seba. Ako deti vychovate take budu ..Ale povedzme si pravdu aj my sme do tej 25 boli naivni a schopni naletiet kazdemu🙈🙈
Miroslav Konarik
Miroslav Konarik Před 8 dny
@Olga Němcová církve by se do politiky neměly míchat. Oba kandidáti jsou komanči
Judith Frost
Judith Frost Před 9 dny
Hans Kohler Buď je to ze strany vlády typický projev psychopatie, nebo jsou to prachobyčejné schválnosti.
Olga Němcová
Olga Němcová Před 9 dny
Od předsedy vlády to slyšíme pořád v jeho projevech a co se děje v Rokytnici v kostele kněz řekne kolik lidí volilo Babiše.a že pokud jsou v kostele neprezijou smích v kostele asi voliči Pavle tohle je dno na půdě kostea
Ivan Schrötter
Ivan Schrötter Před 10 dny
Je mi 65 let, nikdy jsem nechápal nástup fašismu v Německu, čumím jak blázen jak je to jednoduché. Vidím to v přímém přenosu.
Marie Blažková
Marie Blažková Před 5 dny
Máme s manželem stejný věk jako vy. Já mám vystudovanou historii a manžela dějiny hodně baví. Takhle se znovu opakuje předválečný svět(fašismus,nenávist k jednomu národu,umlčování opozice).Většina lidí je lhostejná a díky tomu se toto děje. Všichni Němci také nebyli nacisti,ale nechali páchat zlo na Židech.
Lubomír Lostak
Lubomír Lostak Před 7 dny
@Lobogo311 .,
Lubomír Lostak
Lubomír Lostak Před 7 dny
@Josef Řeřicha ,,,
Jaroslava Jonášová
Mně je o 10 víc a taky tak čumím. Kde jsou ty časy kdy na lháře a zrádce se pohlíželo jako na opovrženíhodné osoby. Dneska lže celá naše vládní elita a vůbec se nezastydi. Pokud vyhraje Agent Pávek nastane něco co si nedovedeme ani ve snu představit. Pánbůh s námi.
zuzana podhajska
zuzana podhajska Před 8 dny
Ivane, souhlasím s Vámi na 200 procent. Existuje jeden velmi zajímavý německý film z roku 2008. Stojí za shlédnutí, je to o tom jak se lidi "lehce" nechají zmanipulovat, ovlivnit a poštvat proti sobě i proti jejich vůli. V Čechách se film jmenuje tuším "Náš vůdce" od režiséra Dennise Gansela (v německém originále Die Welle) založený na knize The Wave, která byla inspirovaná sociálním experimentem "The third Wave"... osobně mě tento film dosti poznamenal...a od té doby bojkotuji všechny extrémy, mrkněte na něj 🙂
Vladimír Tajovský
Vladimír Tajovský Před 10 dny
Zdravím Vás stejnak by byl zajímavé vidět předsedkyní poslanecké sněmovny Pekarovou jak vítá nového presidenta Babiše před přísahou.vtaj.👍
silvie albani
silvie albani Před 9 dny
To bych si opravdu přála vidět …i to jak obratem obrátila směr
Líba Holubová
Líba Holubová Před 10 dny
To by tedy skutečně stálo stokrát,ba i tisíckrát za to,jak vykukuje ty její"👀"!!!!!!!!!
Eva bubu
Eva bubu Před 10 dny
😂😉
Romana Čunková
Romana Čunková Před 10 dny
Petře, bylo to opět trefné i vtipné.....humor je potřeba 👌
Jan Vlček
Jan Vlček Před 9 dny
Začínám se děsit,že si Vás budeme tajně pouštět ,jako před lety Svobodnou Evropu ✌️😳
Miloslav Pivoňka
Miloslav Pivoňka Před 10 dny
Zdravím Mistře! AB vyhodil nejvíce "diplomatů" (na něhož prý studoval i PP); doufám, že zamete i s tím falešným Pávkem...
Jan Biolek
Jan Biolek Před 10 dny
Ohledně vypalování a upalování ozývající se z "Velkoměsta"- no už víme odkud vítr vane. Toto se odehrálo 2014 v Oděse, jestli se nepletu. Takže na zprávách o nacifikaci a fašizaci asi něco bude. Jsem starší ročník, ale TOTO NEPAMATUJU! Osobně by rád příznivce takových názorů potkal. Proč nereaguje nato ministerstvo vnitra ???!!!!!
tyweee
tyweee Před 9 dny
Spousty lidi z Prahy jsou naplaveniny a verte, ze casto jsou to oni, co delaji tu nenavist. Narodila jsem se tam a bydlim 10km od ni a taky jsrm cumela, co to je za kecy.
GFM 0005
GFM 0005 Před 9 dny
@Vít Benešovský - Muzika n Zfanatizovani ukrajinci,pod vedenim neonacistu z Praveho sektoru nahnali do Domu Odboru v Odese odpurce Majdanu,shodou okolnosti vetsinou etnicke rusy,ktere nasledne kteri odmitali novou fasistickou vladu Ukrajiny,zaziva upalili..
Judith Frost
Judith Frost Před 9 dny
@Jaroslava Jonášová Napsala jste to velmi dobře.
Judith Frost
Judith Frost Před 9 dny
Jan Biolek MV nereaguje nejspíš proto, že nedostalo pokyn od nadřízeného orgánu.
Jaroslava Jonášová
@Vít Benešovský - Muzika Pokud skutečně neznáte co se stalo v Oděse tak si seženete knihu VÁLKA VE STÍNU MAJDANU - vydanou roku 2017. Tam máte vše včetně fotografií z té hrůzy. Pokud jen provokujete, jděte si číst pohádky o tom, kterak pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí.
Zdenka Vodrazkova
Zdenka Vodrazkova Před 10 dny
Zdravím pane Holec. Ráda vás poslouchám. Česká televize,Nova,Prima News a Barrandov manipulují s lidmi. Dělají to tak obratně,až se nestačím divit. Tyto volby jsou tak nechutné a lidi budou ještě více rozdělení. Jsem zvědavá,jak to dopadne. Vláda Petra Fialy,ať se moc neraduje,jestli vyhraje generál Petr Pavel. Lidé nespokojeni s jeho vládou mu nedají pokoj.
Tonda Seat
Tonda Seat Před 10 dny
Tomu jak funguje pan Holec říkám nezávislost....
Kuba Cervenka
Kuba Cervenka Před 9 dny
Hlavně to sype.
Zdeňka Hříbalová
Volím AB, a nejsem proruska, to mě urazi
Václav Vodrážka
Václav Vodrážka Před 10 dny
U všech pracovníků v zahraničí se takto postupovalo. Byl jsem normální pracovník Montážního závodu spojů v Plzni, dostal jsem poukaz od cestovní kanceláře SSM na Kubu. Neumíte si představit to co udělala naše kádrová referentka (dnes už asi málo kdo ví co to bylo za funkci). Byl jsem referent bezpečnosti práce a požární ochrany. Ale ona poslala na vojenskou správu odkaz, že jsem držitel státního tajemství (dodnes nevím jakého), Protože už jsem zaplatil cestovní kanceláři tak tato chtěla, aby byla její ztráta uhrazena . Nakonec jsem toto vyhrál. Prostě idioti vládli v dobách socialismu a vládnou i dnes. Jenom už to nejsou kádrováci ale
Eva Janíková
Eva Janíková Před 7 dny
@Karel Cuchal To nebylo na devizový příslib. Ale když jste jel pres CKM dostal jste dinary v hodnotě asi 50,- Kč a za to jste si koupil 2 kopečky zmrzliny. Takže jsme pokoutně sháněli dolary a ty pod hrozbou vysokého trestu převáželi přes hranice.
Karel Cuchal
Karel Cuchal Před 7 dny
@Eva Janíková To jste se měli, nás nepustili ani tam pro tzv."nedostatek deviz.prostředků".
Jiří Růžička
Jiří Růžička Před 9 dny
@Václav Vodrážka S cestováním nemá vojenská rozvědka vůbec nic společnýho. Tam vstupuje do hry vnitrostátní StB a tedy přesně ta část které udával Babiš :) Vojenská rozvědka je například přidělenec na zahraniční ambasádě, shromažďování informací z různých zdrojů a podobně :) Dvě naprosto různé věci.
Václav Vodrážka
Václav Vodrážka Před 9 dny
@Jiří Růžička Jste dost aivní. O každém kdo někam cestoval bylo všeámo. To je vlastně celá naprostá a celkem objektivní působnost zahraniční rozvědky.
Jiří Růžička
Jiří Růžička Před 9 dny
@Václav Vodrážka Naopak, u vojska je evidence docela pečlivá takže u generála máme dost přesně zmapováno kdy kde co dělal a čeho se účastnil. A na rozdíl od Babiše neměl s StB a práskáním na kolegy vůbec nic společnýho.
Helena Říhová
Helena Říhová Před 10 dny
Je komické to nafukování se tzv. Pražanů a vyvysovani se nad venkov, když většina z nich je naplava. Vím, co říkám, protože jsem že staroprazske rodiny a okolo mě je takových rodin jak šafránu a. Já osobně mám lidi mimoprazske ráda a nevidím mezi Pražany a jinými městskými či venkovský i rozdíl.
tyweee
tyweee Před 9 dny
@Kuba Cervenka takze rozdelovat lidi dela AB, ac Fiala tu verejne prohlasuje o volicich AB ty hnusy? Zeman je uz starsi a az na to nestaci, ale je to setsakra chytry clovek, ac hleda "pohlazeni". Nerozumim na tom, co je obdivne na Fialovy, Prazske kavarne, Pavkovi, kteri se snazi lidi delit. Bures je tez manik, ale pokud tam bude on, nepujde Fialovi na ruku.
Kuba Cervenka
Kuba Cervenka Před 9 dny
Ja si neprotirecim. Jak jsem psal to je strategie toho lháře, rozdělovat. Stejně jako Zemana.
tyweee
tyweee Před 9 dny
@Kuba Cervenka no vidite, me nic nepridal a volila jsem ho, jelikoz general je jeste horsi. Staci si pospojovat a najit info, ktere v mediich se nesiri. Mimochodem si jaksi protirecite.
Kuba Cervenka
Kuba Cervenka Před 9 dny
@tyweee Lidi volí Babiše protože jim přidal na duchodech a rozdával za covidu naše peníze. To není o vesnici nebo městě.
tyweee
tyweee Před 9 dny
@Kuba Cervenka pisete blaboly. Tohle prave zminuje prazska kavarna a ta stoji za Fialovym hnusem. A mimochodem Prahu rozesiraji prave ty naplaveniny, ktere si o sobe zacnou mydlet neco vic, kdyz se prestehuji tam. Opravdovy Prazan se takto nechova.
Pavla Strhanova
Pavla Strhanova Před 9 dny
Podle mne je ten bildboard geniální. Ukazuje pravdu....Fiala přece říká, že jsme ve válce!!!! Fiala posílá zbraně. Černochová má tank v kabelce a zbrojí a posílá zbraně a dokončuje nový mobilizační zákon....všichni, muži i ženy, od 18 do 60 budou mobilizováni....Tak ten Bartoníček se fakt bát může. Já mu to věřím. Jestli Černochová koupí ty F35, tak RUSKO Prahu rozbombarduje na cimpr campr.
Agent Pávek
Agent Pávek Před 10 dny
Dnes opět super stream. Toho Lenochoda jsem čekal,jelikož když jsem viděl co ze svých úst vypustil ministr Síkela ohledně nejdražších energií v ČR,když řekl že za to může Bohemia Energy,tak mě bylo jasné,že ten chlap jede na to,aby získal nejhloupějšího Lenochoda.:D Díky pane Holec,že jste nezklamal a udělil mu lenochoda. :D:D
Naděžda Ryšlavá
@pepa zdepa To se Vam povedlo😀
Jakub Orsák
Jakub Orsák Před 8 dny
Lenochod jste vy.. udělejte si trochu průzkum trhu a zjistíte ,že z 80% za to může pád Bohemia Energy
Kuba Cervenka
Kuba Cervenka Před 9 dny
@Agent Pávek Cenu pro domácnosti i podniky až do války na Ukajině určovala pouze burza. Na té nakupovali dodavatelé jako EON, ČEZ atd. postupně komoditu a to s určitým datem dodání. Takto byli dodavatelé schopní dodávat ještě dlouho po zdražení za ceny, které byly velmi nizké. V řijnu 2021 ale krachla BE a to přivedlo 1 milion odběratelů k dodavatelům poslední instance. Ti museli rychle nakupovat komoditu a nebo využít tu levně nakoupenou, což se zdá dělali. Nicméně, museli začít nakupovat za v té době už rostoucí ceny a tím se situace liší od všech okolních zemích, kde nenechal dodavatel desetinu populace bez dopředu zasmluvněných cen.
Agent Pávek
Agent Pávek Před 9 dny
@Kuba Cervenka jenomže on to Síkela opravdu řekl,že za nejdražší energie v ČR může krach Bohemia energy. Což je blbost, protože cenu určuje především burza a nebo stát.
Kuba Cervenka
Kuba Cervenka Před 9 dny
@Pavla Strhanova Chápu, že pokud věříte tomuto streamu, tak nebudete asi schopna chápat souvislosti toho, co řekl Síkela. Svět je holt složitej a tak je jednodušší koukat na tohle, co?
kami lipe
kami lipe Před 9 dny
...pokud ten schmeid tvrdí, že reprezentuje férový svět...to myslel určitě UA, USA... se máme na co těšit....
Antonín Suran
Antonín Suran Před 10 dny
Černochová a Pospíšil pěkný šmejdi
Jaroslav Polach
Jaroslav Polach Před 9 dny
Děkuji vám za vaše názory kdo by ustál tolik útoku na jednoho člověka!!!vážím si vás
Jiří Harbich
Jiří Harbich Před 10 dny
Pohoda a svoboda musí zvítězit nad Tunou a jeho tunou nenávisti... a hlouposti...
Pleskac Petr
Pleskac Petr Před 10 dny
Tak jsme si tak v sobotu sedli,liberální demokrat,dezolat a notoricky nevolič a koukali jsme na výsledky voleb. Dali jsme si par piv pokecali a dobře jsme se pobavili. Po čtvrté hodině jsme liberalovi pogratulovali dali si ještě jedno a rozešli jsme se bez jakékoliv zašti do svých domovů. Takhle funguje Česká malinká vesnice!
lenka Lenka
lenka Lenka Před 8 dny
@Pleskac Petr nekydáte, nevolíte, jenom pijete? Ja myslím, že tak za chvíli dopadneme všichni, jinak by jsme se z té reality show zvané předvolební debaty zbláznili. A nejhorší je, když člověk zjistí, že to je ještě horší. Ze ty naše české reality volby jsou falšované od začátku a do konce nějakou neznámou americkou firmou zvanou HP, která prej prodává nějaké americké tiskárny a k tomu jako vedlejšák za 14 mil. placených z našeho rozpočtu falšuje naše české volby. Ještě může prodat naše údaje, takže když Vám bude volat nějaká milá paní a nabízet Vám nějakou neodolatelnou blbost, tak kontakt na vás mohla získat od HP.🙆🙆‍♂ Jdu si nalejt nebo to nedám.
Pleskac Petr
Pleskac Petr Před 8 dny
@lenka Lenka na kydání hnoje jsou jiný šíbři. A hospodu nemáme, sešli jsme se u notorickeho nevoliče!🤣🤣🤣
Dagmar Elisová
Dagmar Elisová Před 9 dny
Petře super. A jde to….záleží na lidech.
lenka Lenka
lenka Lenka Před 9 dny
A kdo bude kydat ten hnůj, když sedíte v hospodě. Nestydíte se?👍
Dita Pejchalová
Dita Pejchalová Před 9 dny
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Ježíš to je kraaaaasny,takhle kdyby to fungovalo👍🥰
Šimon Macháček
Šimon Macháček Před 9 dny
Je to jednoduché: Pokud vláda začne mluvit o dezinformátorech, tak nám sama lže. Pokud mluví o demokracii, tak bychom se o ní měli začít obávat. Pokud mluví o hodnotové politice, měli bychom se začít obávat o její jednání. Pokud říká, že jsme ve válce, tak ji pro nás chystají. PS: To že ten zákon o pobytu cizích vojsk není mediálně vidět není proto, že volíme prezidenta, ale proto, že naše zprávy píšou manipulátoři!
Kuba Cervenka
Kuba Cervenka Před 9 dny
@mutemathmancz Tak tento komentátor je úplně jasný případ, který si vykládá svoje polopravdy a prostě fandí lži a nenávisti. Na to není potřeba vymytí mozku, to je potřeba něco negativnho zažít, nebo být nějak nespokojený se životem a hlavně v nic nevěřit. Stejně jako Xaver, u kterého jsou důvody toho, proč se uznávaný novinář proměnil v zahořklou figurku dezinformační scény, ještě lépe viditelné. Nejbizarnější je na tom, že si myslí, že jsou pronásledovaní jako političtí odpůrci v padesátých letech. Mezi těmi, co byli perzekuovaní v padesátých letech, a za komunismu obecně, a Xaverem a jeho partičkou je jeden velký rozdíl. Ti lidé byli pronásledovaní za pravdu, která se nehodila komunistům. Když jsou dnes stíháni někteří lidé z dezinformační scény, tak je to zásadně za lži a výmysly. Ti hloupější a chudší jako Tušl a Čermák neví jak daleko s tou lží zajít a tak končí u soudu. Xaver a jeho parta jsou vysoce inteligentní a tak jenom tak dráždí hada a říkají polopravdy a věci, za které nemohou být popotahováni. Obecenstvo a finanční podporu to asi hodí dostatečnou, tak proč ne, že?
mutemathmancz
mutemathmancz Před 9 dny
@Kuba Cervenka Vy jste bohužel prošel brainwashimgem fialova fanaticko-ideologistického gangu a maimstream médií takže jste na tom velice špatně vy pane, doporučuji vám tvrdý detox.
Kuba Cervenka
Kuba Cervenka Před 9 dny
Tak jestli máte pana Holce za příklad pravdomluvného demokrata, tak jste na tom dost špatně.
Jan Vlček
Jan Vlček Před 9 dny
pavlovi nevyčítám minulost byla nějaká doba a vyrůstal v nějakém prostředí,ale lehkost s jakou převlékl kabát je zarážející,ten pán je velmi přizpůsobivý,podle mě -nedůvěryhodný,držím palce,Jo a jsem z vesnice!!
Kamil Břoušek
Kamil Břoušek Před 7 dny
Voják plní rozkazy.Pokud se mu rozkaz nezdá,tak ho provede a potom si jde stěžovat k nadřízeným .Jeden bere,druhý dává,třetí vynáší,tak to je a tak to chodí při mariáši .A kdo bude prezidentem si nedělejte starosti o tom je rozhodnuto domluvou mezi ruským GRU americkým CIA a Vatikánem . Jsem taky z vesnice,ale bydlím ve čtvrti zbohatlíků,smrdím korunou,ale moji sousedí to jsou podnikatelé,já sú jenom dělník a tak se mezi nima ztratím.
K 64
K 64 Před 9 dny
Teda hláška - budeme mít na Hradě dvě gumy, mně fakt dostala 😄🤣👍! A ten potlesk u Nerudové byl stejný,jak za Stalina,kde kdo přestal tleskat, šel. Ale ona už teď má svou dráhu spolu s manželem rozjetou. Jsem zvědav,kde u koho se "náhodou" objeví.
K 64
K 64 Před 8 dny
@Michal Pivodda Tak já myslím, že tomu šílenství vcelku ochotně pomáhala a dělalo jí to dobře. Taková vyvolaná davová psychóza, kterou si tamní zúčastnění dokazovali sounáležitost. Ale tak to u takových hromadných věcí bývá.
Michal Pivodda
Michal Pivodda Před 8 dny
Ona za ten frenetismus ale nemohla Lidi kolem neovlivnis
Petra Lukáčova
Petra Lukáčova Před 10 dny
Dnes opět super 🙂.
Chrobalivy
Chrobalivy Před 9 dny
Volba je jasná generalisimus nesmí projit!
Jiří Růžička
Jiří Růžička Před 9 dny
@Pavla Strhanova Ne, generál opakovaně říká že on válku zažil a proto se ze všech sil bude snažit aby nebyla. Dokonce i v té Jugoslávii byl u jednotky která měla za úkol oddělit obě znepřátelený strany a zabránit jim v dalším boji. Také se sluší připomenout že podle naší ústavy prezident nemá absolutně žádné právo zahájit mobilizaci ani vyhlásit válku. Nenechte se napálit Babišovou lží.
Pavla Strhanova
Pavla Strhanova Před 9 dny
doufám, že neprojde.....ale všichni chtějí V Á L K U , je to jako v Německu před 2. světovou.....
Jiří Růžička
Jiří Růžička Před 9 dny
A proto volíme generála!
Jindra Vorackova
Jindra Vorackova Před 10 dny
Děláme si z PP legraci,ale proč si ho ONI tenkrát vybrali?Je to plán?ONI totiž nic nedělají jen tak.A má on v plánu chodit s věncem na Národní Třídu 17.11?Budou protestovat chvilky a studenti?
Zak Podebrady
Zak Podebrady Před 6 dny
A proč by nechtěli zelenou gumu která se jim osvědčila 😂😂😂
Kuba Cervenka
Kuba Cervenka Před 9 dny
Zase ti oni. Mě se líbí, jak si Vás lhář vodí jako loutku. Postrašit, naslibovat a už mu to hodíte.
Vladimir Malinkovic
@Jiří Růžička 🤣🤣🤮🤦‍♂️🤦‍♂️
Jiří Růžička
Jiří Růžička Před 10 dny
Proč by protestovali proti DEMOKRATICKÉMU Petru Pavlovi? To nedává smysl.
Dan Ender
Dan Ender Před 10 dny
Studenti protestovat nebudou. A chvilky? Chvilky si vemou příklad ze studentů.
Václav Vodrážka
Václav Vodrážka Před 10 dny
oba dva stojí za ho..no. Ale Pávek, pavel stojí za celý WC
Kuba Cervenka
Kuba Cervenka Před 7 dny
@Anna Koďousková Ja nikym neopovrhuji. Je mi líto těch zmatených a vystrašených duší co volí Andreje. A je jedno jestli jsou z vesnice nebo z města.
Anna Koďousková
Anna Koďousková Před 7 dny
@Kuba Cervenka Vážený pane, změňte nového dealera , jinak já jsem z města a ne z vesnice, kterými vy opovrhujete ! A byla bych hrdá a ráda , kdybych mohla bydlet ve vesnici . Tam lidé volí selským rozumem.
Meka Lef
Meka Lef Před 8 dny
Proto jsou vybraní na prezidentskou superstár.Podle mě jsem o to poštvat jednu polovinu národa proti druhè!My už totalitu zažili,tak ať si jí mladí též vyzkouší na vlastní kúži a pak posoudí.
Kuba Cervenka
Kuba Cervenka Před 9 dny
@Václav Vodrážka Naprosto v pořádku, spolu s komunisty, Trikolorou atd. Tedy všemi, co chtějí aby bylo lépe. Já volím PP, protože si myslím, že se máme dobře, jenom je tu blbá nálada díky populistum jako je AB, který naslibuje hory doly, aby se dostal k moci.
Václav Vodrážka
Václav Vodrážka Před 9 dny
tady není otázka kdo a jak. tady je otázka kovo volit. a já jako volič SPD volím BABIŠE@Kuba Cervenka
Naděžda Suttnerová
Bezvadný koment p Holče 👍❤️🌸
Dominika Duspiva
Dominika Duspiva Před 10 dny
Perfektní zhodnocení.
jiřina jiřina
jiřina jiřina Před 9 dny
Tady vidíte, jak je pan Zdechovský vzdělaný. Ani neví,že pana Havla nevolil lid. Mele a mele ani nevi o čem.
Sedmý
Sedmý Před 10 dny
Jedete bomby pane Holče ... přijde čas a budeme se bavit nad projevy hodnotového premiéra, jako nás baví Jakeš na Hrádečku. 🤭.
Sedmý
Sedmý Před 10 dny
@EDUKA CENTRUM ... Hlavně aby nevyhrál generalisismus Pávek s politručkou Pávicí ... 🤨.
EDUKA CENTRUM
EDUKA CENTRUM Před 10 dny
Tak snad Babiš nevyhraje…
Josef Unkas
Josef Unkas Před 10 dny
Novinářů je dnes málo většinou jde o hloupé náhražky . Když novinář něco napíše tak z jeho článku nesmí být znát k jaké straně se přiklání a měla by být 100% objektivita to co se dnes děje je dno . Když vidím jak na tv komentují volby tzv. experti ze seznamu a jiných plátků chce se mi zvracet.
František Čermák
František Čermák Před 10 dny
Chtěl bych vidět ksichty 5kolky kdyby vyhrál Babiš🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Tatana Novakova
Tatana Novakova Před 6 dny
Zda se ze tady probíhá komunikace Nováková-Růžička a obráceně 😀
Tatana Novakova
Tatana Novakova Před 6 dny
@Jiří Růžička já vám moc dekuji, ale nemyslím že tak veřejné informace jsou pravdivé, ale kouknu. Vůbec nejde věřím nebo nevěřím vám, ale určitě nevěřím tomu co české média do nás cpou.🙉
Jiří Růžička
Jiří Růžička Před 6 dny
@Tatana Novakova Jak moc těžké je do googlu zadat jeho jméno a dohledat si všechny dokumenty, včetně působení v Jugoslávii a v NATO? Použijte nové anonymní okno aby vyhledávání nebylo ovlivněné tím co jste sledovala dřív, ale čisté a férové. Očividně mi nevěříte tak bude lepší když se přesvědčíte na vlastní oči.
Tatana Novakova
Tatana Novakova Před 6 dny
@Jiří Růžička jak ze nebyl, byl, a když tam byl, tak určitě má nějakou zradu na svých "spolupracovníkach", Vaše informace o Pavlovi a o Babišovi mají nějaký zdroj? Ráda bych to také přečetla, ale od Babiš mne neodradite, pořád je menší zlo🙉
Jiří Růžička
Jiří Růžička Před 6 dny
@Tatana Novakova Takže vám vadí že Pavel byl v StB i když nikdy nikdy v StB nebyl a nenapsal pro státní bezpečnost ani čárku, a proto budete volit Babiše který byl 9 let StB agentem a minimálně 15 x udával své kolegy a kamrády a ničil jim život? Kam se vytratila logika?
Janka
Janka Před 10 dny
Pan Holec perfektní !!!👍👍👍
Oldřich Vorálek
Oldřich Vorálek Před 9 dny
@Václav Vodrážka Narozdíl od prolhany Český televize, tady lidi podporují kvalitní novinařinu ZCELA DOBROVOLNĚ!
Václav Vodrážka
Václav Vodrážka Před 9 dny
OPRAVU SE MI LÍBÍ TEN SPOLEK VYBĚRAČU PENĚZ
Igor Hnízdo
Igor Hnízdo Před 10 dny
Výstižný stream!!!Dobrá práce!!!!
dana houfova
dana houfova Před 10 dny
My vesničané můžeme použít také jedno heslo..nejsme jako oni..Tuna nejsme jako vy..díky pane Holče..))
Jiří Růžička
Jiří Růžička Před 9 dny
Cena plynu je pod 60 eur, tedy levnější než na začátku RuSSké války, a to díky naší vládě a EU které ho dokázaly sehnat a dovézt tolik že cena jde dolů. Elektřina to samé, z letních 600 eur jsme teď kolem 140 eur. Benzín je lacinější než před válkou. Zato potraviny jsou drahé jak sviňa, a potaviny prodává Babiš. Zisk jeho Agrofertu byl vždy kolem 3-5 miliard ročně, a za loňský rok je to přes 30 miliard. A nezlevňuje ani když má teď lacinější energie. Tak si ho volte když chcete předražený máslo a mlíko :D
dana houfova
dana houfova Před 10 dny
@Líba Holubová je třeba věřit v lepší dny a v to,že lidskost bude rehabilitována..
Líba Holubová
Líba Holubová Před 10 dny
@dana houfova Bohužel z této současné politické situace,co se odehrává kolem nás na ,snad normálně myslícího člověka,za kterého se doposavad považuji, padá čím dál tím větší smutek,ale i obava z naší budoucnosti.Musíme věřit v lepší dny.Ono nám,ale stejně nic jiného,jako vždy nezbyde.🤔
dana houfova
dana houfova Před 10 dny
@Líba Holubová Díky za váš názor,ale domnívám se,že stydno mu jen tak nebude důvodem je fanatismus,který dokáže zakalit zdravý rozum..samozřejmě,že to nesvědčí lidem za které tímto způsobem bojuje..
Líba Holubová
Líba Holubová Před 10 dny
Panu" Tunovi"patří právem velká ostuda!!Je mi za tuto,ale i za jiné novinářké osoby 🤔velikánská hanba🤔!!Věřím a doufám,že po vymazání jeho hlášky je mu opravdu za své nemožné,ostudné hlášky dosti stydno!!!!
Radoslav Žilka
Radoslav Žilka Před 10 dny
Ústav pamäti národa je tá organizácia, ktorá sa snaží bojovať proti AB 🇸🇰❤️🇨🇿
Kuba Cervenka
Kuba Cervenka Před 9 dny
To bude spíše ta organizace, co má držení ty šanony Andrejových zpráviček z terénu.
M U
M U Před 9 dny
Výborné jako vždy, děkuji😘💕
Jan Vlček
Jan Vlček Před 9 dny
Pane Holče,díky,že jedete rovinu!!
Emil Stopa
Emil Stopa Před 10 dny
Nový název republiky GUMÁKOV.
Karel Drahovzal
Karel Drahovzal Před 10 dny
I když jsem rodilý Pražák, tak myslím že nějak zmagořil. Oni jim snad nevadí ceny energií a potravin a schvalují to.
Jiří Růžička
Jiří Růžička Před 9 dny
Cena plynu je pod 60 eur, tedy levnější než na začátku RuSSké války, a to díky naší vládě a EU které ho dokázaly sehnat a dovézt tolik že cena jde dolů. Elektřina to samé, z letních 600 eur jsme teď kolem 140 eur. Benzín je lacinější než před válkou. Zato potraviny jsou drahé jak sviňa, a potaviny prodává Babiš. Zisk jeho Agrofertu byl vždy kolem 3-5 miliard ročně, a za loňský rok je to přes 30 miliard. A nezlevňuje ani když má teď lacinější energie.
Vít Benešovský - Muzika
Oni jen chápou, že na to prezident nemá žádný vliv.
petr novák
petr novák Před 9 dny
Krycí byt a falešné občanky mě dostaly!
Enolka
Enolka Před 9 dny
Tak nám vznikla "koalice" prezidentských kandidátů se stejným programem jako u voleb do parlamentu.
Ayana Sedlac
Ayana Sedlac Před 10 dny
😄 za 5.místo ve výši inflace v ČR přece může Putin, to dá rozum. Vždyť to řekl sám 📡 Signál, tak je to pravda pravdoucí. Jak řekla Uršula v jednom svém vystoupení ohledně cen energií: "pošlete fakturu Putinovi". Ne, já pošlu fakturu Uršule.
Jiří Růžička
Jiří Růžička Před 9 dny
@Lenka fajkusova A víte co je úlohou prezidenta a jaké má pravomoce? Konkrétní problémy lidí mají řešit úřady, zákony a předpisy má řešit parlament a senát, koncepci a návrhy řešení celostátního rozsahu pak vláda. Prosím, mrkněte se na to co má za úkol prezident a co může dělat.
Lenka fajkusova
Lenka fajkusova Před 9 dny
Já žasnu nad těmi kecy, místo aby se probírali konkrétní problémy lidí a řešení
Jiří Růžička
Jiří Růžička Před 9 dny
@Vladimir Malinkovic Pravda nepotřebuje plat, mě bohatě stačí že tím bráním svobodu a demokracii v této zemi. To je totiž to nejcennější co máme.
Vladimir Malinkovic
@Jiří Růžička kolik ti za ty desinformace platí🤫🤮
Jiří Růžička
Jiří Růžička Před 10 dny
@Ayana Sedlac Nikoliv, Putinova válka proti Evropě s tím že ČNB nechce zvyšovat úrokové sazby naopak bezprostředně souvisí :)
Jana Novotna
Jana Novotna Před 9 dny
Pražáci si mohou říkat co chtějí Volby jsou svobodné tajné přímé s nám z venkova nemá kdo co radit.... pyšní
Peter Novák
Peter Novák Před 9 dny
Některý věci jsou urážlivé jako ty zvratky od fialky a některé šokující a já mám obavu že je otázkou času, že tyhle streamy a videa obsahující logiku a selský rozum bohužel zmizí 😒
Monika Slavková
Monika Slavková Před 10 dny
Tuna je od nás ze "vsi". Krásné podkrkonošské město, které se jmenuje Trutnov.
Jana K
Jana K Před 9 dny
Trutnovští by mu měly nalít před dveře chcanky. Chcanky za chcanky, no ni?
Pavel .P
Pavel .P Před 10 dny
"chudák" Trutnov
Dan Ender
Dan Ender Před 10 dny
Co je težší? Tuna ze vsi nebo Tuna ze vší?
Vojtech Horak
Vojtech Horak Před 10 dny
Na twitteru se za toto prohlášení omluvil.
Ludmila Benešová
Ludmila Benešová Před 10 dny
Jak je tedy možné, že takhle mluví o vesnicích a malých městech? Je to negramotnost.
john kerrow
john kerrow Před 9 dny
jedinečný stream. každá středa večer - partnerka má smůlu. jen Petře prosím opakovaně .... ty doutníky zapalujte sirkami. jinak jsem Váš obrovský fanoušek.
Monika Nedorostová
Monika Nedorostová Před 10 dny
Super, děkujeme!!
Robert Martinek
Robert Martinek Před 10 dny
stojí za to se podívat na transparentní účty obou kádrových rezerv KSČ, pěkně se tam ukazují kvality jejich odpůrců, nebýt mééédiální nápovědy tak si skoro popletu dobro se zlem
berjezo
berjezo Před 9 dny
Já se po prvním kole prezidentských voleb chlámu od rána do večera. Myslím, že Kreml je spokojen a Fialovi a spol. pobaveně tleská.😀😀😀😀
Ludmila Lulková
Ludmila Lulková Před 10 dny
Dnes opět super
Kla Ev
Kla Ev Před 9 dny
Vzhledem k tomu, že kavárna má vše obráceně,tak vlastně tetuše řekla, že Babiš je dobro 🤣 a ona ta tetuše je zlo.
tyweee
tyweee Před 9 dny
Jsem z vesnice, 10 km od Prahy a docela cumim, co z ty Prahy leze za sracky.
Ivuš Ba
Ivuš Ba Před 9 dny
Moc ráda vás poslouchám....a to vínečko bych si taky moc ráda dala....😉
lenka Lenka
lenka Lenka Před 9 dny
je to dobre, není to odborné, ale je to dobré. Palec na horu.👍
J. H
J. H Před 10 dny
Co můžeme očekávat od PP když už jednou křivě přísahal na věrnost KSČ a SSSR.
Vít Benešovský - Muzika
Jako 90 % tehdejších mužů, vy rozumbrado.
Jan Rozkot
Jan Rozkot Před 10 dny
KSČ a SSSR se rozpadlo, a co čeští legionáři? na ty jste hrdý? přísahali věrnost císaři pánovi a pak bojovali proti nemu a ti skutečně převlékli plášť
Jaroslav Neumann
Jaroslav Neumann Před 8 dny
Fiala ať si kvaka co chce. Rozumní lidé ho snad nemohou brat vážně. Prázdná slova , špatný premier a podle mého názoru i špatný člověk.
silvie albani
silvie albani Před 9 dny
Jste úžasný !👏👏👏👏
Kuba Cervenka
Kuba Cervenka Před 10 dny
Přemýšlím, proč si někdo platí za to, aby mu někdo lhal?
K 64
K 64 Před 9 dny
@Alena Veselá 🤣👍
Kuba Cervenka
Kuba Cervenka Před 10 dny
@Alena Veselá Tak proto volíte lháře, že? Tenhle fajciar si protireci ale sám sobě, za což platí jenom masochisti .
Alena Veselá
Alena Veselá Před 10 dny
Za lži platíme všichni každý měsíc, a to povinně. Tak se uklidnete.
Birdac
Birdac Před 10 dny
Tuna to bude mit dobry, jak se nekde vyskytne mimo Prahu, tak dostane podrzce.
Oldřich Vorálek
Oldřich Vorálek Před 9 dny
@Pavla Strhanova Úředníci fakt Pávka nevolí, neboť tahle vláda, kterou Pávek podporuje jim nedaůla nod nového roku při 18% inflaci ani korunu. Neznám úředníka, který volí Pávka.
Pavla Strhanova
Pavla Strhanova Před 9 dny
@Vít Benešovský - Muzika To jsou lidi, kteří se bojí o místo....úředníci?
Jaroslav Polak
Jaroslav Polak Před 9 dny
@Vít Benešovský - Muzika Tak tomu Víťo nevěř.Pokud půjdou lidí volit,tak ve druhém kole pošlou Pávka do bažiny ze které ho Fialovej fašoun vytáhl.
Vít Benešovský - Muzika
To asi ne, 11 ze 13 krajských měst volilo Pavla.
Dita Pejchalová
Dita Pejchalová Před 9 dny
Jsem z malého městečka na Moravě a liberaly máme na úřadě a že jich tam je,jinak hodně lidí,mimo elitu, která tady taky je jsme všichni za jedno, myslím z mého okolí 👍🖐️🤪
Martin Daníček
Martin Daníček Před 8 dny
Je úleva poslechnout si normálního člověka a ne tu provládní sebranku díky
Antonín Suran
Antonín Suran Před 10 dny
Já nevím ale asi to bude pucflek Fiali a Nerudova ta se zachovala když utrpí porážku tak mu popreju to se v slušně společnosti dělá
kukushka CZ
kukushka CZ Před 10 dny
Ano, ve slusne spolecnosti se to dela. Popreju tem, kteri dopadli lepe nez ja. Lepe dopadli dva, poprala jednomu. A tomu ted leze do zadku a chodi s nim na pivo. 🤢
Josef Jasek
Josef Jasek Před 8 dny
Kdo nejde s námi,jde proti nám! Jsem ten poslední člověk,který by někomu říkal co si má myslet,koho volit a tak/byl jsem dokonce vyloučen ze SSM😜/. Jen nikdy nepochopím chlapy přes 50,co byli nuceni absolvovat vojenskou službu vlasti/nic proti vojně,dalo se to přežít/,jak mohou volit tuhle GUMU,která představuje všechno,co se nám na vojně nelíbilo! Dík moc Petře za skvělé komentáře!!!
radim sklenář
radim sklenář Před 7 dny
Pane Holče,jste super.a děkuji
Dana Rainerová
Dana Rainerová Před 9 dny
Jste super vždy se těším 👍👍👍
56 Pavel
56 Pavel Před 10 dny
👍S okamžitou platnosťou Vás Petře jmenujem do hodnosti Admirál ponorkového letectva(Zmešky).😜
David Gašpar
David Gašpar Před 9 dny
Pane Holče ......... děkuji
Hana Tipova
Hana Tipova Před 10 dny
Pavel posila smsky? GRI co? Kde vzal telefonni čísla?
Hana Tipova
Hana Tipova Před 8 dny
@Miloš Rufer tak těch je plný Senát, atd. Každý, kdo odpovídá věkem a po údajné revoluci honem převlékl kabát z vedoucích a ředitelů na pány podnikatele a "nové " politiky, kteří se tam živí z našich daní dodnes, jsou více než podezřelí. Nikdo, urciteho věku, kdo měl najednou po revoluci prostředky, kontakty, znamosti nejsou čistí. Tahle kasta vždy držela při sobě.
Miloš Rufer
Miloš Rufer Před 9 dny
@Hana Tipova Spíše bych tipoval bývalé členy StB
Hana Tipova
Hana Tipova Před 10 dny
@Miloš Rufer od tetuše s tím magorem Černochovou?
Miloš Rufer
Miloš Rufer Před 10 dny
@Hana Tipova Takže už se ví, že se jedná o podvod, ty SMS jsou falešné. Snad netřeba zdůrazňovat, odkud vítr vane...
Hana Tipova
Hana Tipova Před 10 dny
@Miloš Rufer což je také špatně.
J C
J C Před 9 dny
Generál ví v jaké zemi žije a kolik má obyvatel, ale ve vojenské fofrškole asi neprobírali % nebo je už zapomněl používat.
Jana Kujanová
Jana Kujanová Před 10 dny
"Potkáte se na chodbě při čekání na obousměrný dialog." 😂😂😂😂😂
Léčivý kruh
Léčivý kruh Před 5 dny
Opět super nadsázka na současnou situaci, děkuji 🙂 Počínání tzv. lepšolidí, kterého jsme nyní svědky, není nic jiného, než jejich zakomplexovaností.
Eva Trnovská
Eva Trnovská Před 10 dny
děkuji Vám
Milena Tyralikova
Milena Tyralikova Před 10 dny
Když nemají argumenty vytáhnou Putina
Kuba Cervenka
Kuba Cervenka Před 9 dny
@Oldřich Vorálek Putina v těchto volbách tahá Andrejko, idol vlastenecké fronty, co volí miliardáře, který chce na důchod žít ve Francii.
Oldřich Vorálek
Oldřich Vorálek Před 9 dny
Kdyby neexistoval, tak by si ho Fiala, Pávek a spol museli nejspíš vymyslet.
Kuba Cervenka
Kuba Cervenka Před 9 dny
Putina tahá Andrej.
František Houda
František Houda Před 10 dny
Hádejte jaké reklamy během streamu, to ne uhádnete 😆 PP
Petra Zlatá
Petra Zlatá Před 9 dny
baječné..super stream..díky
Václav Vodrážka
Václav Vodrážka Před 9 dny
MÍSTO ABY JSTE POMOHLI TĚM KTEŘÍ TO POTŘEBUJÍ
Václav Vodrážka
Václav Vodrážka Před 9 dny
NO HLAVNĚ NEZAPOMENTE POSLAT DONEJT. A HLAVNĚ VELKY
Karel Svoboda
Karel Svoboda Před 10 dny
By mě zajímalo, jak Praha vypálila venkov, když 90% volebních okresů mělo vždy přes 50% hlasů buďto pro Pavla, Nerudovou, Fishera, nebo Hilšera.
Dagmar Elisová
Dagmar Elisová Před 9 dny
@Judith Frost 👍Super👍
Judith Frost
Judith Frost Před 9 dny
@Jiří Růžička Aspoň nemůže nikdo říct, že si Babiš ty sousedy podplatil.
Jiří Růžička
Jiří Růžička Před 10 dny
@Karel Vozab Možná by vás zajímaly výsledky voleb v místě bydliště kandidátů, protože sousedi je budou znát nejlíp. V místě bydliště generála volilo přes 80% generála. V místě bydliště Babiše volila většina lidí generála :)
Karel Vozab
Karel Vozab Před 10 dny
By me zajimalo co mate v hlave krom šumu
Milan Plačko
Milan Plačko Před 9 dny
Velice chválím, paráda. Pŕed listopadem 1989 mě doma i v práci několikrát hledala kriminálka. Šířil jsem v práci Výběr Svědectví a zapomněl na milice. Naštěstí jsem buď nebyl doma, anebo měl opačnou směnu. Nenastává to znovu ? M.
Jiří Růžička
Jiří Růžička Před 9 dny
@Pavla Strhanova Naopak, složky Babiše jsou veřejně přístupné a každý se může přesvědčit že byl aktivní estébák. Ve složce agenta Bureše, číslo 25085, občanským jménem Andrej Babiš, je 15x uvedeno "vytěžení zdroje", takže minimálně v 15 případech udával svoje kolegy a kamarády.
spravna selekce
spravna selekce Před 9 dny
Babiš spolupracoval s STB kvůli svému byznysu, to vždy bylo a bude pro něj to nejdůležitější. Pro Pavla bylo komoušství životní mantra, něco jako křesťanství pro křižáky.
Pavla Strhanova
Pavla Strhanova Před 9 dny
@Jiří Růžička Nemáte pravdu, Babišovi soud uznal, že nebyl estébák. A pracoval v Maroku.... Pracoval!!!! Při jeho pracovním tempu pochybuji, že měl čas na nějaké sledování poháněčů velbloudů.....
Jiří Růžička
Jiří Růžička Před 9 dny
No estébák byl Babiš (15 potvrzených udání v jeho spise) zatímco generál se učil na vojenského přidělence na některém zahraničním ministerstvu, což je přesně náplň činnosti rozvědčíka s tímto vzděláním.
Kamil Břoušek
Kamil Břoušek Před 7 dny
Jak vidím pána Holce,hned dostanu chuť na fajfku tabáku Mám Amphoru a Cherry Wild,tak si u sledování zakouřím a dám si Tulamorku a všechno bude ok
Tomas Sabutoma
Tomas Sabutoma Před 9 dny
To je jak ze zlého snu. Já nejsem žádnej obdivovatel Václava Havla, ale ten musí zvracet z těch svejch obdivovatelů, volících tenhle pár....
Miluska Voncentova
Miluska Voncentova Před 8 dny
Ten tam měl tolik soudruhu, že ho zvolili za presidenta. Bez nich by si ani neuprdnul 👹👹👹
Lenka fajkusova
Lenka fajkusova Před 9 dny
Jsem hodně nasraná, že můj komentář je v prdeli, asi proto, že mám ráda Putina, je to úžasný politik, taktik, obchodník a diplomat a milovník zvířat. Tahle vláda je hloupá, neschopná, děs. Kdo je volil, toho bych postavila ke zdi na odstřel. Jsme opravdu děsná a hloupá republika, stydím se, že jsem Češka 🤦‍♂️
Pavla Strhanova
Pavla Strhanova Před 9 dny
Kdyby byl pod párou, tak asi ne.....
Reklamní studio G
Reklamní studio G Před 9 dny
Pane Holče ještě je "jistě pane prezidente".
Birdac
Birdac Před 10 dny
KSČM je vitez tak jako tak voleb prezidenta a mozna ze jeji kadr Petr Pavel, bude prezidentem. Skoda, ze KSČM verejne nepodpori Petra Pavla, aspon by byla legrace.
Pavla Strhanova
Pavla Strhanova Před 9 dny
Kdyby KSČM podpořilo toho asociálního Pavla, tak se fakt picnu....Kateřina Konečná je nejlepší ze všech....momentálně...
Michal Poliach
Michal Poliach Před 8 dny
Dneska staci nebejt fanatik- tohle si ZAPAMATUJTE! A mozna premyslejte nad tim, jak to dopada v mistech, kde se vychovavaji fanatici
Stanislav Vaclavek
Stanislav Vaclavek Před 18 hodinami
Tohle fakt nevymyslis!! Tak dlouho šli na západ až došli na vychod! Tak dlouho bojovali proti komunistům až si dobrovolně jednoho karierniho oportunistu vybrali za prezidenta!! To by nevymyslel ani absurdní drrramatik! 😆🙉😅
KORINA KRAUSOVÁ
KORINA KRAUSOVÁ Před 10 dny
Když něco může dopadnout špatně, tak to taky špatně dopadne.
Kla Ev
Kla Ev Před 9 dny
Tady v Praze je hodně zakomplexované náplavy z Brna a říká se, že Brňák co přijde do Prahy stává se z něj sv.ně. bohužel v mnoha případech pravda.
Alena Kruťová
Alena Kruťová Před 10 dny
Zdravím pane Holec. Nemáte pravdu, my jsme Česká republika, která se skládá z Česka, Moravy a Slezska.
Oldřich Vorálek
Oldřich Vorálek Před 9 dny
@Ladislav Holub V roce 1990 demonstrovali v Brně za nezávislost Moravy a křičeli Morava a Slezsko není žádné Česko, tak nevím....
Pavla Strhanova
Pavla Strhanova Před 9 dny
@Míla Praha Chlapi? Ukrajinci? A Petr Pavel chce abychom aktivně pomáhali v boji proti zlu...myslí RUSKO...Aktivně, to znamená aby tam bojovali i naši chlapi......Tak jestli ho zvolí, fakt dostanou ...podle jeho slov ....všichni bojeschopní....povolávací rozkaz.....no asi fakt vyprodukuje válku Petr Pavel a ta neschopná vláda.....Mi je z nich zle, zle, zle...Byla jsem v Praze a tam mi řekli, že děcka se musí povinně fotit s ukrajinskou vlajkou a ty modrožlut=é hadry visely všude.....
Ladislav Holub
Ladislav Holub Před 10 dny
Čechy, Morava a Slezsko = Česko
Míla Praha
Míla Praha Před 10 dny
V české republice je statisíce ukrajinců,a dále sem denně tisíce leze, případáme si jak na ukrajině! Ukrajinští řidiči v ČR si vyvěšují na přední sklo UK vlajky,hnus,hnus,kdo to dovolil!
Černý Tulipán
Černý Tulipán Před 9 dny
Tohle mě fakt začíná bavit. Napřed teleshopping se znaleckým komentářem a potom ohňostroj, co ohňostroj, gejzír naprosto zaručeně nezávislých a objektivních informací. A nestranných samozřejmě. A samotný moderátor, Oh là là, to je esence nenucené ležérnosti, téměř jak nějaká blazeovaná ženská. Pošlu korunu, dostanu za to něco?
LADISLAV Kukla
LADISLAV Kukla Před 9 dny
Až si venkov namaže na chleba Prahu .
Martina Stafkova
Martina Stafkova Před 10 dny
👍👍👍 super
Kolibřík M
Kolibřík M Před 8 dny
Pane Holec , jste skvělý . . .
Pavel10able
Pavel10able Před 10 dny
Propadli kandidáti na presidenta, se pŕilepili na Petu Pavla.Maji kačení žaludek.
Pavla Strhanova
Pavla Strhanova Před 9 dny
Ti kandidáti se fakt přilepili...co udělají voliči....Ráda bych, aby bylo hodně chytřejších, než jsem já a volili Babiše.....ale hodně je bezmozků, tak se uvidí....normálně ...ti mladí si uřežou větev, na které sedí.....Za Pavla....daně se zvýší a nové se zavedou....daň darovací, daň dědická, důchody se sníží, odchod do důchodu se zvýší...studia si budou platit a zdravotnictví také.....Babiš ...ten má sociální cítění, srdce má veliké....
kukushka CZ
kukushka CZ Před 10 dny
Myslim, ze se prilepila jen Nerudka, ne? Asi chce funkci 😂
Martina Vyskočilová
Jste perfektní
petr kovarik
petr kovarik Před 10 dny
Myslím, že se mýlíte, pane Holec. Slova pana Stránského nepotřebují překlad.
Ven Di
Ven Di Před 6 dny
Ta burza na víno a soutěž donátorů mě už unavuje. Stalo se to podstatným tématem streamû.
Eva bubu
Eva bubu Před 10 dny
K p.Bartoníčkovi...intelekt prý děti dědí po matce...ehm, tím jsem myslím řekla vše.
Kuba Cervenka
Kuba Cervenka Před 9 dny
To jste zrovna dost škaredě ukázala na svoji maminku. Pokud jste věrný konzument tady toho obsahu.
Vlasta Šolcová
Vlasta Šolcová Před 10 dny
Napsáno, že je komentářů 75,ale já vidím pouze 4.Nechápu to. Ovšem je mi už 65 let, ale i tak se omlouvám za možná hloupydotaz.
Zak Podebrady
Zak Podebrady Před 6 dny
Kdo včera sledoval vystoupení agresivní válečníci Černochovou v CNN , tak ten má jasno. Také zazářila moderátorka tou propagaci Rozvědčíka ve formátu padesátých let minulého režimu
Ladislav Majzlík
Ladislav Majzlík Před 6 dny
Na Nerudovou doslova platí vtipy na blondýnky.
Sara Koch
Sara Koch Před 9 dny
Další
Fortnite GUESS WHO vs Nick EH 30!
22:54
Koho budeme volit?
3:19:41
zhlédnutí 102 000
This Feels Illegal For Some Reason
0:17
No means no #shorts
0:30
zhlédnutí 7 974 258
Did This Make His Day? #shorts
0:21
zhlédnutí 4 785 351
No means no #shorts
0:30
zhlédnutí 7 974 258