Temný

Přísně tajné #12 - Vysílání největšího dezoláta, které by si raději neměl nikdo pustit

Xaver Live
Odebírat
zhlédnutí 151 418
99% 5 100 1

čas přidán

 

16. 01. 2023

Sdílet:

Sdílet:

Stažení:

Načítání.....

Přidat do:

Můj playlist
Přehrát později
Komentáře 500
marta štočkovámm
Díky pane Macinko za pravdivé zhodnocení současné šílené situace. Takhle rozloženou společnost jsem za svůj dlouhý život nezažila. Vláda tu nastolila nejhorší společenskou žumpu. Je mi z toho zle!
Ignor Bodak
Ignor Bodak Před dnem
Jako hodně dobře pan Macinka. Se s tím vůbec nesere, a dělá dobře 👍
Milena Tyralikova
Pane Macinko máte pravdu.Lidé se žerou navzájem.V rodinách se hádají děti s rodiči protože volí někoho jiného.Urážení starší generace a lidí z vesnic jsem ještě nikdy nezažila.
Miš Naštvaná
Miš Naštvaná Před dnem
Naprosto úžasné. Jak už tady někdo psal, budeme volit AB, protože prostě není na výběr. A jen ten řev kavárny mě utvrzuje v tom, že je to menší zlo. Kavárnu nemusíme....Všem hezké dny.
Tara
Tara Před dnem
Děkuji Vám,pane Macinko, za velmi objektivní streem.Ale je mi líto, že naši zemi Fialová vláda zničí.Fakt ještě tři roky???
Mio Ned
Mio Ned Před dnem
I kdyby snad nakonec vyhrál vládou podporovaný "správný" kandidát, tak chci mít čisté svědomí, že jsem k tomu nepřispěl. Proto k volbám rozhodně půjdu a hodím hlas druhé straně.
Sedmý
Sedmý Před dnem
Hezký večer, pane Dezolát, dnes to bylo ještě o level výživnější než minule. doufám, že nám dlouho vydržíte. Jestli se o sčítání hlasů v našich prezidentských volbách stará americká firma HP, nedivím se ničemu. 🤔.
Josef Zemach
Josef Zemach Před dnem
už jsem nevěřil že budu poslouchat (svobodnou evropu XTV) abych získal informace... dík
René Lisse
René Lisse Před dnem
Tak tento díl mě doslova vystřelil z trenek. Konečně pravda bez přikrývky, natvrdo řečená a do tohoto světa jsem se původně narodil, než ho tu lepšolidé začali měnit v totalitu. Skvělá práce pane Macinko a velké díky obrovsky přínostné práce XTV!!!
Miro Zbiro
Miro Zbiro Před dnem
Demokracie v podání kříváka Fialy vyznívá obdobně, jako když zloděj volá: Chyťte zloděje...
Marie Raclavska
Marie Raclavska Před dnem
Děkuji za stream. Rozdělení společnosti je záměr. Když se občané budou nenávidět navzájem, nespojí se v boji proti vládě, která ničí živobytí občanů.
Jarmila Richterová
Petr Macinka - vynikající komentátor. Dnes to bylo opravdu super, jeho zásluhou jsem zjistila, že i když jsem "dezolát", cítím se zase jako normální člověk. Díky, pane Macinko
Ferda Novák Spiegel
Ještěže to nevyhrála Blbuše. Nechtěl bych se dívat léta na tu její oslí hubu. Hodím to Andrejovi👍
Helena Maria Brito
Uzasny Macinka !!!! Titul si zaslouzi 😂😂😂😂😂😂. Zdravim vsechny dezolaty 😄
Dusan Palkovic
Dusan Palkovic Před dnem
bylo by super kdyby Kreml zverejnil co maji na Pavka , vzhledem k tomu ze na stejnem miste jako Pavek v NATO pred nim sedel skalni nacista a Hitleruv general Adolf Heusinger, musi na generala neco existovat
ivanka valuskova
ivanka valuskova Před dnem
tentokrát to bylo neskutečně výživné
Ludek Rauer
Ludek Rauer Před dnem
Za socialismu jsem měl vždy dobrý pocit,když jsem si poslechl "Svobodnou Evropu"(když to nerušili). včera jsem měl ten stejný pocit svobody když jsem poslouchal pana Macinku.
Marie Novotná
Marie Novotná Před dnem
Super stream. Díky za vaše komentáře, které spoustu věcí vysvětli. Držte se a ať se vám stále daří!
Irena Cudráková
Opět boží. Dneska jste pane Macinka zářil a exceloval.
Jiri Roland
Jiri Roland Před dnem
Ale to je dobře, že v přímé volbě vyhřezne na povrch to, co bylo v lidech ukryto. Já jsem rád, že aspoň vím, kdo většinově žije v Praze. Od té doby nesleduji české filmy. Pražská umělecká fronta se mi zošklivila natolik, že mě to osvobodilo od sledování českých filmů. Nebo mě to osvobodilo od sledování České televize. Čili extrémní chování a davová psychóza postihne jen toho, kdo je vadný. A oni se tím pádem prozradí. Takže sami sebe označkují. Jejich chyba. :-)
Další
Xaver s hostem: Miroslav Ševčík
1:34:26