Temný

Drulák: Vláda se pokouší umlčovat každý hlas o Ukrajině, který říká něco jiného než ona

CNN Prima NEWS
Odebírat
zhlédnutí 217 511
99% 4 200 1

Vláda v čele se současným vedením ministerstva zahraničí se snaží umlčet každý hlas, který říká něco jiného. Taková slova ve vysílání pořadu 360° na CNN Prima NEWS vyřkl diplomat a bývalý náměstek na resortu zahraničních věcí Petr Drulák. Ten aktuálně kvůli svým výrokům čelí hrozbě vyhazovu z Ústavu mezinárodních vztahů (ÚMV). Exministr zahraničí Cyril Svoboda (KDU-ČSL) řekl, že Drulák má právo na svobodu slova, ale měl by ji raději uplatnit například na univerzitní půdě. Celý článek ZDE: cnn.iprima.cz/drulak-vlada-se...

Přihlaste se k odběru novinek našeho zpravodajského portálu CNNPrima.cz a buďte neustále v obraze. Denně vám přes 200 reportérů a redaktorů přináší ty nejdůležitější a nejzajímavější zprávy z domova i ze zahraničí.

✉️ cnn.iprima.cz/newsletter

📲 Sledujte CNN Prima NEWS na sociálních sítích:

Facebook: facebook.com/cnnprima
Instagram: instagram.com/cnnprima
Twitter: twitter.com/cnnprima

💻 Navštivte web CNN Prima NEWS na cnnprima.cz

🥇 Videa, která musíte vidět:
⚠️ cs-vid.net/video/video-0BmRfTKVKAc.html
🦠 cs-vid.net/video/video-Q5mJNGuAgrU.html

čas přidán

 

16. 09. 2022

Sdílet:

Sdílet:

Stažení:

Načítání.....

Přidat do:

Můj playlist
Přehrát později
Komentáře 1 885
Marie Málková
Marie Málková Před 16 dny
Pan profesor Drulák je moudrý a skvělý člověk. Za ním stojí velké množství lidí, daleko více než za současnými vládními činiteli. Tady i pan Svoboda bude říkat, že na akademické půdě si může říkat co chce a na veřejnosti musí lhát. To jsme to dopracovali.
Jan Šmejkal
Jan Šmejkal Před 7 dny
@Michal Kubin hezký bečíš
Plzeňský Patriot
Plzeňský Patriot Před 9 dny
@D D A to tak, že velkýho BLBA! 😞
Zdeněk Horák
Zdeněk Horák Před 9 dny
@George Curly Nějak tak to je,.. souhlasím s vámi podaným vysvětlením
Zdeněk Horák
Zdeněk Horák Před 9 dny
Marie Málková Potom je otázkou,... proč lidé nevolí osobnosti, ale politiky druhé a třetí kategorie, kteří tu byli vždy, a dokázali dokonale rozložit každou společnost,... aniž by pro ni něco udělali,... nedej Bože vytvořili.
Jozef Tkáč
Jozef Tkáč Před 16 dny
Držím palce Prof. Drulakovi, sledujem jeho komentáre a vidím, že má triezvy pohľad na vec a to mnohým teraz pri moci vadí, lebo oni nevedia nič iné len papagajovat, čo hlupák povie. No a C. Svoboda, na to jeho vystúpenie každý normálny nemôže ani slušne reagovať. Takže škoda slov. Je vidieť, že mnohých hore zdravý rozum opustil, keď ho náhodou niekedy mali.
radomir sedlacek
radomir sedlacek Před 15 dny
Kéž by sme mali takého Drulaka na Slovensku.
Marie K.
Marie K. Před 16 dny
Pan Drulák získal mnoho sympatizantů, doufám, že už i mladí lidé začnou chápat, co to byla normalizace a jak probíhalo křivení charakterů. Ale lidé poznají, kdo mluví pravdu, a kdo se chce jen zalíbit a kopnout si do domnělé oběti. Zábavná je ta porucha zvuku, kdy nesmělo zaznít ani slovo syn, ani jméno dotyčného synka
Hynek Stodůlka
Hynek Stodůlka Před 16 dny
Škoda, že nekandiduje na prezidenta republiky. Myslím si, že by byl neřešitelným oříškem pro takové demokraty, jako je třeba Fischer.
Alena Chalupová
Alena Chalupová Před 16 dny
Paní VOLFOVA prosím artikulujte není vám rozumět. Děkuji,
standa vodinský
standa vodinský Před 17 dny
Jak bych to jenom řekl .... Karle Kryle - " Už zase ryjeme držkou v zemi....."😎
Dana Hauptmannova
Dana Hauptmannova Před 16 dny
Standa👌👍💯💯💯💖
Jaromir Base
Jaromir Base Před 17 dny
Pane Drulák máte můj obdiv, že hledáte pravdu jaká je podstata věci. V našem prostoru je vždy utlačován ten, kdo říká pravdu. Zkušenosti máme dost z minulosti i nyní. Ze pan Svoboda je diplomat, ktery si to nechce pokazit s vládou proto se vykrucuje i když sám ví, kde je pravda. Dávám mu za to pětku.
Daniel
Daniel Před 16 dny
Svoboda mi přišel celkem racionální asi už taky dostal vakcínu 🙄
Ad Ei
Ad Ei Před 16 dny
@Vanova Sona Cyril Svoboda je člen KDU ČSL 🤥🤔, tudíž sdílí názory pětikolky.🥴
Vanova Sona
Vanova Sona Před 17 dny
A trojku z chování
johan stolz
johan stolz Před 17 dny
Pán profesor, vážím si Vás a dakujem Vám za to, že sa nedavate kupit! Vydržte! Svoboda bol vždy poplatný...🇨🇿🇸🇰✌️🍀
johan stolz
johan stolz Před 16 dny
@Zuzana Vdaka za vasu reakciu...Máte pravdu... Vždy sme doplacali na chameleonov nielen v politike ale i beznom zivote. Buďme zdraví a čestné spolu 🍀✌️🇸🇰🇨🇿🇭🇺...........
Da*da
Da*da Před 16 dny
@Hynek Stodůlka taky tak
Da*da
Da*da Před 16 dny
@Zuzana přesně.. Had.
Plzeňský Patriot
Plzeňský Patriot Před 16 dny
@Hynek Stodůlka Přesně, totalita jako kráva! 😞
Jaroslav Nejedlý
Jaroslav Nejedlý Před 17 dny
Cyril Svoboda vlastně potvrdil že jsou dvojí pravdy,jestliže veřejně nelze mluvit svobodně.
Jaroslav Nejedlý
Jaroslav Nejedlý Před 14 dny
@aa v jediném souhlasím že právo na to má z pozice nadřízeného , jinak to kulhá na obě nohy a hlavně p.Drulák na pozici Svobody byl a co "neskor"bude🙂!!!
aa
aa Před 14 dny
Sloboda ja to, ze ja ako zamestnavatel mozem vyhodit zamestnanca, ktory nesplna moje poziadavky. Robim na pile a tiaz by som nezamestnaval pacienta, ktory by zatlkal klince do gulatiny a presviedcal ma o tom, ze takto sa mi lepsie bude pilit. Jeho sloboda je zatlkanie klincov, ale nech si ich zatlka do svojej gulatiny.
Petr Pavel
Petr Pavel Před 16 dny
Na plné pecky vše odkopal jak to s tou "demokracií" je.
Jitka Rufferová
Jitka Rufferová Před 17 dny
Potírání odlišných názorů probíhá intenzivně od r. 2020 a šrouby se utahují víc a víc. Za týden máme volby, je na nás, abychom pětikolku "odměnili". Lidé jako profesor Drulák si zaslouží náš respekt. Děkuji.
Brumla
Brumla Před 2 dny
NEMÁTE PRAVDU , CENZURA PŘIŠLA UŽ V ROCE 2015 S MIGRAČNÍ KRIZÍ A POKUD BYCH ŠEL JEŠTĚ DÁL , TAK ASI OD ROKU 2001
Zuzana Pelikánová
Zuzana Pelikánová Před 16 dny
@Jiří Ja myslim jeste driv. V roce 2015.
Tomas Herzinger
Tomas Herzinger Před 16 dny
Nikdy v životě jsem nechodil na demonstrace a na žádné nebyl. Vláda právě probouzí chuť po veřejném odporu i u lidí, jako jsem já.
Tomas Herzinger
Tomas Herzinger Před 13 hodinami
@Martin Pospisil Mně se právě zdá, že jsme se na stejné straně. Pan nezní, jako západní liberalista, či progresivní levice. Spíše mám už z lidí pocit takovou automatickou opozici naprosto ve všem, protože jsme na internetu. Přece tuhle situaci nelze srovnávat s rokem 1948. V té době lidé viseli na Pankráci. Nicméně co je opravdu problém je deindustrializace evropy. Jako by někdo chtěl, abysme tu o všechno přišli a vlády jen plní zadání. V tu dobu vlády budou hledat peníze u lidí, protože nebude na elementární spotřebu vládního aparátu. O sociálním systému ani nemusíme mluvit. V tu dobu to začne. Hromadné exekuce na ČR bankovní účty lidí ze strany Ministerstva financí a v tu dobu už bude pan Standa naprostou pravdu. Jen mě hrozně mrzí, že si to vůbec neuvědomujeme. Škoda už vydala prohlášení, že to nezvládne. Což byl podnik, který byl vždy na prvním místě. 42.000 lidí bez práce. 10% HDP. Lidé tu trajektorii nevidí a pořád se jen mluví o něčem jiném.
Martin Pospisil
Martin Pospisil Před dnem
@Tomas Herzinger Nic si z toho trolla nedělejte jediné co umí jsou urážky Ad hominem. Dnes člověk musí mít stejný názor jako progresivní levice pokud ne tak jste okamžitě označen za pro Ruského trolla který nesnáší západ. Něco se tu musí radikálně změnit.
Tomas Herzinger
Tomas Herzinger Před 3 dny
@Stanislav Ferbar Opravdu to tak není Stando a kdybyste mě znal, tak byste byl překvapen, kolik toho mám za sebou. Je mi 40. Neříkám, že jsem sociologický myslitel, ale několikrát v životě se mi podařilo nahlédnout za oponu, ať už v životě a nebo v rámci výkonu svého povolení. Jsem k celému systému značně kritický, ale to neznamená, že neberu v úvahu historická fakta. Opravdu může být mnohonásobně hůř a já projevy totality zažil už na přelomu roku 2000. Přesto tento systém totalitní nepovažuji. Jen si neseme stigma z SSSR a zároveň mám v DNA našeho národa zapsané vazalství. Zde všechny naše problémy začínají. Nadávky na internetu a ponižující návštěva státních institucí jsou jen třešnička na dortu. Nicméně může být mnohonásobně hůř a právě jsme si zvolili vládu, která nás zradila a byl to její plán ještě před volbama. Máme vládu, která vede naší trajektorii do záhuby.
Stanislav Ferbar
Stanislav Ferbar Před 3 dny
@Tomas Herzinger Odpověď. Tak toho opravdu málo víte.
Tomas Herzinger
Tomas Herzinger Před 3 dny
@Stanislav Ferbar Totalita tu rozhodne jeste neni. Ne ta v te nasilne podobe, ktera se blizi, pokud si zapadni svet necha vzit pravo veta a svobodnou diskuzi. To, ze si tu jeste muzeme psat, to dokazuje. Nicmene jista forma utlaku tu uz je, v tom souhlasim. Lide, kteri maji slovo ve verejnem prostoru a jsou slyset uz maji problemy. Media uz neplni svoji primarni funkci a rozhodne nejsou nezavisle. Nevim, co byste si predstavoval, ze ja ze sveho mikroskopickeho sveta posunu?
Milada Kubova
Milada Kubova Před 17 dny
Pana profesora si nesmírně vážím. Jsme zpět v totalitě. Nemám slov, pravda podložená fakty už se nesmí vyslovit. Kde to jsme? Za nějakou dobu bude zapovězen jiný názor i na těch univerzitách a školách.Pak se nedivte milá vládo, že budete mít plná náměstí....
Martin Pospisil
Martin Pospisil Před dnem
Díky Neo kolonialismu to jsem chodí z Ameriky. V Americe vás vyhodí z práce za to že řeknete že existují jenom dva gendery což je fyzická realita. Ale bohužel se to dostává i k nám. V Británii a Německu už to je. Vůbec nevím kam to západní civilizace spěje dříve bašta realismus a zdravého rozumu k tomuto šílenství. Bůh nám pomáhej.
francouz francouz
francouz francouz Před 15 dny
Drulákova pravda je podložena pouze jeho deformovanými názory. Rozhodně ne fakty.
Marcela Kralova
Marcela Kralova Před 16 dny
Přesně tak.
Jan Rozsíval
Jan Rozsíval Před 16 dny
Pan Svoboda, vlastně téměř neodpověděl.Jeho reakce byla v úrovních politika a bývalého ministra.Asi z toho má malou domů....
Sedmý
Sedmý Před 17 dny
Á-ha. Pan Svoboda nám dnes sdělil, že svoboda (opak nesvobody) je možná jen na univerzitách. Jinde rozhoduje názor toho, kdo platí. 🤔. Škrabošky jdou dolů. Paní redaktorka opět nezklamala. 🤨.
Armin HRADSKÝ
Armin HRADSKÝ Před 11 dny
@Petr Cvingraf No to mě taky zajímá, už čtyři desetiletí !? A co když to už jsou russké kinžály a iskandery !? 😁
Sedmý
Sedmý Před 13 dny
@Armin HRADSKÝ Tak se klidně dále udivujte ...🤭.
Armin HRADSKÝ
Armin HRADSKÝ Před 13 dny
@Sedmý udivuje mě že se opovažujete srovnávat poselství onoho filmu se současnou situací, buďto jste ten film přinejmenším pořádně nesledoval a nebo a to si myslím spíše že jste vůbec nic z něho nepochopil, jinak si nedovedu vysvětlit že jste mohl takovou nesmyslnost vůbec vypustit do éteru.
Sedmý
Sedmý Před 15 dny
@Vaclav Dalihod No jo ... naštěstí ještě existuje paměť národa, jako jsou filmy Vyšší princip a podobné ...🤫
Tachometr
Tachometr Před 17 dny
Takže svoboda slova může bejt jen někde a podle někoho, kdo zrovna je někym manipulovanej, je mi z týdle doby na blití!!! 🤮
Tachometr
Tachometr Před 10 dny
@Jiří Fajkus A víš, že jo! Hele, máš recht! 🍺🥂
Jiří Fajkus
Jiří Fajkus Před 10 dny
Ser na to a pojď na panáka. Aspoň sa poblujem z nečeho dobrého!
Youtube Youtube
Youtube Youtube Před 14 dny
JAKÝ DOBY??? Jde o ty co jsou u koryt, doba za nic nemůže! Pomalu se nám tu vkrádá očividně totalita opět....
mutemathmancz
mutemathmancz Před 15 dny
Mě je na blití z Fialy a spol, kteří z téhle republiky dělají Palermo 80 let.
Vladka Mic
Vladka Mic Před 16 dny
pane Druláku, hlubolý respekt, jste statečný člověk. Nedejte se !
Juraj Šoltés
Juraj Šoltés Před 16 dny
Pan Svoboda se projevil zcela jednoznačně, jako správný lidovec. Profesor Drulák mluví nejen ke svým studentům, ale i tisícům občanů této země a proto jej nemohou soudit a dehonestovat. Jen tak dál pane Druláku. 👍👍👍👍
Jarmila R.
Jarmila R. Před 3 dny
Podloženú pravdu treba hovoriť všade, prečo by sa malo hovoriť niekde pravda a niekde lož!!!
Roman Langer
Roman Langer Před 7 dny
@VM K Já myslím, že to tehdy byla osobní zkušenost, a je dobré si z toho vzít ponaučení i pro sebe... :-D
VM K
VM K Před 11 dny
@Jožka John pane john co babička říkala vám je svědectví z druhé ruky či lépe řečeno z druhé pusy a to u soudu nemá hodnotu.
JIndra Šrůt
JIndra Šrůt Před 12 dny
To nešlo lépe napsat, přesně tak
Miloslav Pátek
Miloslav Pátek Před 16 dny
Panu profesoru Drulákovi není tahle dosazená vláda Rychetským na pokyn USA odvahou ani po špičky palců u nohou. Pana profesora bych rád jednou viděl ve vládě. Jednoho profesora znáte velice dobře. U mě je to ale profesor školy škodičů, školy lží, školy podlézání, školy pohrdání...
Tomáš Holek
Tomáš Holek Před 13 dny
SOUDRUHU Pátku, vláda vznikla na základ voleb. Ted už to není jako za vaší vlády, kdy vláda u nás vznikala na pokyn Moskvy
Matouš Červenka
Matouš Červenka Před 16 dny
Co ma vlada spolecneho s Rychetskym? Slozeni parlamentu a tedy i vlady by bylo uplne stejne, i kdyby platil stary volebni zakon. Strasny, jak hloupi lide mezi nami ziji...
P P
P P Před 16 dny
Souhlasím Lidičky běžte volit a konec 5kolky s fialkou a MPA
Jája Pája
Jája Pája Před 17 dny
Děs a hrůza. Co to vlastně ten Svoboda říká? Kam míří ? Lži, podvody a jediný správný názor má být nástrojem k ovládání myšlení lidí. Demokracie by měla stát na dialogu. Nikoliv na diktatuře ministerstva.
VM K
VM K Před 11 dny
@Jája Pája Jajo Pájo a závěr je ten. Naši politici vyrůstali v tomto systému a ve školách k tomu byli vedeni tak jak mohou vědět že jsou i jiné názory či dokonce pravdy než ty jejich. To si budeme aspoň ještě jednu generaci počkat než tento zlořád vymizí. Starého psa opravdu novým kouskům nenaučíte.
Datan Fofrić
Datan Fofrić Před 12 dny
@John Town Jo, logika dnešních dnů. Ovšem RT je přece totalitní médium podporující diktátora. A my jsme přece ti Dušínové, co mají plný tlamy demokracie, ne?😂😂😂
John Town
John Town Před 12 dny
Nevím, na které planetě žijete, vy brouci pytlíci, ale na téhle pokud vím, nemůžeš reprezentovat svého zaměstnavatele jinak, než se mu to líbí. Tečka. Dovedete si představit, kdybyste jako zaměstnanec RussiaToday, RT, začali říkat, že speciální vojenská operace je nesmysl? Hahaha, to by byl jinej mazec, vy demokrati. Říkám tenhle extremní příklad, aby to pochopili i ti pomalejší:) Pokud máš jiné vize než tvůj zaměstnavatel, nic ti nebrání změnit zaměstnavatele a krásně se pak vypovídávat kdekoliv do aleluja. Odjakživa platilo a bude platit, že pokud budeš říkat věci, které jsou proti pozici zaměstnavatele, tak prostě letíš, zdarec, šmitec. Nevím, co na tom zdejší intelektuální smetánka nechápe 🤔
SixMillionSilencedAccounts ByAntiFreeSpeechYewTube
Doporučuju znovu si pustit to, co soudruh Svoboda řekl na konci. Prakticky říká, že buď bude držet hubu a nebo tam nebude pracovat. To mi zní jako vyhrožování a omezení svobody slova ZE STRANY STÁTU.
Antonin Korynta
Antonin Korynta Před 17 dny
Soudruh Svoboda nezklamal. Připomíná me Chytrou horakyni. Samozřejmě že profesor Drulak má absolutní pravdu. Jsme znovu v totalitě o tom není pochyb.
Petr Z
Petr Z Před 16 dny
Soudruh Svoboda byl, je a bude jen soudruh v plném slova významu.
Ka Pr
Ka Pr Před 17 dny
Pane Druláku,držte se,pravda a rozum doufám zvítězí.Dnes svoboda slova u nás není.
Mr Cuboid
Mr Cuboid Před 12 dny
Kdyby byla plnná informovanost občanů a vedla se řádná diskuze, vzniklo by totiž dilema: "Stojíme na správne straně v konfliktu na Ukrajině?" A tak je to se vším co tu bylo. Občané naší republiky si totiž už dávno nevládnou, pokud někdy vůbec.
Pavel Hošek
Pavel Hošek Před 17 dny
Pane profesore jsou to pouze loutky. Vy ne. Smekám před Vámi.
ubalen3j
ubalen3j Před 12 dny
Deepstate!
Marcela Kralova
Marcela Kralova Před 16 dny
Které plní příkazy EU.
pawel cichy
pawel cichy Před 16 dny
Pan profesor Drulak, máte u mna respekt, a treba tu sialenu dobu vydrzat.
Insomniac Resurrected
Kritizovat politiku vede ke kádrování jako za bolševika. 😂 To jsme to dopracovali.
Ludmila Böhmová
Ludmila Böhmová Před 12 dny
@Mr Cuboid sleduji více kanálů, a s trochou selského rozumu si dávám info do souvztažnosti. A jednu jedinou pravdu ani směr neuznávám... A vedení státu v rukou úředníků bez odborníků je jistá vražda
Mr Cuboid
Mr Cuboid Před 12 dny
@Ludmila Böhmová Měli by jsme být k tomuto konfliktu ve statusu NEUTRALITY.
Ludmila Böhmová
Ludmila Böhmová Před 12 dny
@Mr Cuboid Jistě potěší každého, že si může poslechnout i jiné názory. Nejen ten jediný, který valí Fialova vláda, že za vše může Putin. Třeba proud národní hrdosti. Chápu, že pracující člověk nemá čas ani chuť shánět informace. A toho zneužívájí naši politici, aby voliče nalákali na své fantasmagorie ".
Франкы ЛОКОМОТИОН
Albert Einstein : „Dožili jsme se doby, kdy jsou moudří lidé umlčování, aby to co říkají neuráželo hlupáky." Marcus Tullius Cicero: „Čím více se blíží rozpad říše, tím šílenější jsou její zákony.“ T.G.Masaryk: „Vlastenectví je láska k vlastnímu národu,nikoli nenávist k jiným.“ Adolf Hitler: „Největším štěstím pro vládu je to, že lidé nemyslí.“ Ernest Hemingway : „Věřím, že všichni ti, kteří těží z války a přispívají k jejímu vzniku, by měli být zastřeleni hned první den občany své země." George Bernard Shaw : „Ti, kteří nemohou změnit názor, nemohou změnit nic.“ George Raymond Richard Martin : „Většina lidí by pravdu raději popřela, než aby se s ní smířili.“
Dagmar Elisová
Dagmar Elisová Před 12 dny
Franky……moc pěkné👍
Jáchym Šolar
Jáchym Šolar Před 13 dny
je to tak, trefné, začalo to komunismem, ale vlastně se to děje průběžně všude, tedy v "západním světě" - víte jak legionáři říkali komunistům? "krásní" a víte co je dneska za dobu, je doba krásných zpohodlnělých lidí leč pokryteckých lidí a spousty z nich nese rysy narcistů - a to vlastně odpovídá popisu Einsteina, ale i George Raymond Richard Martina, jen se to celé politicky otočilo, zpohodlnělý dav miluje lži a ti co říkají něco jiného, dokonce pravdivého musí být po zásluze onálepkování a ideálně zneškodněni. a na závěr: jednoduchá krásná lež je lepší než složitá pravda a cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly (rozuměj naivními (ideologickými)
miko foin
miko foin Před 14 dny
tomu statečný
Doktor Doktorovič
Doktor Doktorovič Před 17 dny
Drulák je frajer. Mluví pravdu a proto po něm jdou... Klidně ho můžou vyhodit, soukromí sektor ho rád zaměstná....A to za podstatně více...
Jiřina Růžičková
Pan Svoboda ...Drulák má pravdu může říkat svůj názor ale když v tom bude pokračovat tak poletí jednoduše řečeno 👍🤗
Ladislav Holík
Ladislav Holík Před 16 dny
@P B239 I pokud byste zvládl obecně definovat pravdu, což je úkol hodný největších filosofů světa, ani tehdy by nebylo tak snadné určit, kdo ji má a kdo nikoliv.
M. H.
M. H. Před 16 dny
@P B239 Nechceš jít otravovat zase někam jinam, Lorde Thomasi? 🤔🇨🇿🇨🇿🇨🇿
JKDJ
JKDJ Před 16 dny
@Robert Kaličiak ten točí leda tak porno
Robert Kaličiak
Robert Kaličiak Před 17 dny
@P B239 ty o com tocis?
Silent boy
Silent boy Před 16 dny
"Kdo nejde s námi, jde proti nám." Tím se řídí současná vládní pětikoalice. Nejsem žádný fanoušek Putina a jeho režimu, ale prof. Drulák podle mě neřekl nic, za co by měl být lustrován a kritizován. Názor Cyrila, že svoboda slova je zaručena pouze na akademické půdě, to je šílené. Takže jinde svoboda slova možná není? To jsme to dopracovali...
Thomas Gutwald
Thomas Gutwald Před 16 dny
Tragická, dobře placená mainstreamová novinářka a typický lidovecký ksindl a skvělý a nadčasový profesor Petr Drulák! Velký respekt...👍✌️
Drahomír Fuksa
Drahomír Fuksa Před 16 dny
Pan Drulák je skvělý diplomat i skvělý člověk. Rád a s velkým zájmem si vždy vyslechnu jeho názory , které dle mého názoru jsou pravdivé !!! Naprostý kontrast všeho je "soudruh Lipavský " !!!!!A ten ŠNAIDAUF , tak to musí být opravdu "kousek" . Vážený pane DRULÁKU , držím vám palce , jako nikomu jinému , a přeji hodně sil v boji s debilitou.
Jozef Meszaros
Jozef Meszaros Před 16 dny
Loutkové vládě se nelíbí že někdo lidem řekne vše, jak to je a proto hrozí mu vyhazov?! Nám se nelíbí neschopnost celé vlády, obzvlášť zahraniční politika(lezdoprdel v Bruselu!)toho šaška! Jím vůbec nedošlo, že te vyhazov hrozí spíše vládě! Na Svatého Václava ať se netěší! Pane Druláku jen pokračujte!
ukzuz ruzyne-vratnice
Vybavujete si scénku z Matrixe „Vezmeš si modrou pilulku, příběh končí. Probudíš se ve své posteli a věříš všemu, čemu věřit chceš. Vezmeš-li červenou pilulku, vkročíš do říše snů a já Ti ukáži, jak hluboká je králičí nora. Nabízím pouze pravdu!
Stamen Vasilev
Stamen Vasilev Před 16 dny
Já také.Veni
Marcela Kralova
Marcela Kralova Před 16 dny
Držím palce.
Karel Benák
Karel Benák Před 16 dny
Že je Cyril Soboda krysa a sliizoun, to jsem věděl už od devadesátek. Ale že je až takový hnusák ... Mohl by být etalonem slizkosti a úlisnosti a slizskosti. Pane profesore, máte můj hluboký respekt. A pro paní moderátorku Wolfovou drobná výtka. Pokud má někdo významný akademický titul, je slušností tak danou osobu titulovat.
deni xiu
deni xiu Před 11 dny
to pojmenuje pravými jmény.
loverof666
loverof666 Před 17 dny
Svoboda nechtěně přiznal, že oficialni instituce minimálně silné mlží.
Mаркета Пекарова Aдамова
Petr Drulák jako vždy perfektní... hraniční ale pravdivý. Děkujeme!
M. H.
M. H. Před 16 dny
@P B239 Nechceš jít otravovat někoho jiného, někam jinam Lorde Thomasi? 🤔🇨🇿🇨🇿🇨🇿
Milena Švecová
Milena Švecová Před 16 dny
To je strašné, co říká pan Svoboda, nesmí se tedy, říkat pravda, pokud je proti politice naší vlády 😫,to jsme to po 30 letech dopracovali. Pan Drulak je vynikající odborník a ještě k tomu statečný 👍👏👏
John Town
John Town Před 12 dny
@Dan Nešněra Přesně...Navíc tihle intelektuálové mají pocit, že je úplně normální, aby zaměstnanec veřejně rozšiřoval postoje, které jdou proti postojům jeho zaměstnavatele a zároveň za to nebyl nijak pokárán. Tak jo, tak to zkusme, tak třeba vy paní Švecová, kde pracujete? Schválně, uděláme experiment jak moc je tolerantní váš zaměstnavatel?
Dan Nešněra
Dan Nešněra Před 14 dny
Tady to nesmíš říkat, v ruSSku tě za to můžou klidně sejmout. Ale podle některých je to v ruSSku lepší.. 😂😂
Mira Jelinek
Mira Jelinek Před 16 dny
Lituji pana Drulaka, ze musí vést diskuzi s lidmi, jako je pani moderátorka a oponent. Normálně by to jistě neměl zapotřebí a věnoval se konverzaci s inteligentními lidmi. Má můj obdiv za pevné nervy.
Jiří Horák
Jiří Horák Před 17 dny
Drulák pravdu má. Jinak by po něm nešli.
Armin HRADSKÝ
Armin HRADSKÝ Před 13 dny
@Marcela Kralova a ve které éře nebyla, najděte to v knihách o lidských dějinách a pak mi to prosím pošlete a já si vyrobím stoj času a vypravím se do ní, protože v takové éře bych se nesmírně rád narodil, žil a zesnul. TO SE NAČEKÁM !?
Armin HRADSKÝ
Armin HRADSKÝ Před 13 dny
Toto si o politice může myslet jen laik.
Marcela Kralova
Marcela Kralova Před 16 dny
Pravda je nyní v závěsu za lží . Jak ještě dlouho?
Alizza
Alizza Před 16 dny
Přesně tak! Nehodí se jim
Martin Szpuk
Martin Szpuk Před 16 dny
Pan Drulák je skvělej. A držím mu palce. Svoboda alespon rekl na rovinu, že nějaká svoboda slova neexistuje.
Jan VOKURKA
Jan VOKURKA Před 10 dny
@Miroslav Dusin jaký osobní útok? Vy říkáte, že byste nechtěl v ústavu veš.
Miroslav Dusin
Miroslav Dusin Před 11 dny
@Jan VOKURKA Jiné argumenty než osobní útoky nemáte?
Jan VOKURKA
Jan VOKURKA Před 11 dny
@Miroslav Dusin v jakém ústavu se léčíte?
John Town
John Town Před 12 dny
@Jožka John Když řeknete takovou věc bez jakéhokoliv argumentu, tak vypadáte jako pako. To jen, ať víte do budoucna. Jinak Mirek má samozřejmě pravdu a většina lidí tady je bohužel asi příliš hloupá, aby to pochopili. Já to zkusím přeformulovat, aby to pochopili i ti pomalejší. Zaměstnanec se musí chovat tak, aby to nebylo v rozporu s jeho zaměstnavatelem. Jinak prostě letí. Tečka. Toto nemá nic společného s demokracijí. Tu sem může plést jenom vymaštěné pako. Každý zaměstnavatel má právo si vybrat, koho zaměstnává. Pokud zaměstnanec začne vyhlašovat věci, kterou jdou proti postojům jeho zaměstnavatele, tak se potom nemůže v žádném případě divit, že ho za to jeho zaměstnavatel vyhodí, natož pokud ho pouze upozorní. Je to jako kdyby číšnice začala na svém facebooku sdílet příspěvky o škodlivosti alkoholu a nabádat k abstinenci. Ten majitel hospody se vám na nějakou demokracii může vykašlat. Takovou blechu v kožichu, jak to Mirek trefně nazval, prostě tolerovat nebude. Hotovo 20. Kdo tohle nechápe, tak má nějakej duševní problém asi. Zdrastvujte soudruzi.
Jožka John
Jožka John Před 13 dny
@Miroslav Dusin Kde mozek chybí, tam pomoci není. Je mi Vás líto a zřejmě se to nezlepší.
slavica pasalic
slavica pasalic Před 17 dny
Pan Petr Drulák je perfektní a pravdivý.
Alizza
Alizza Před 17 dny
Pane Druláku držte se! Já vám věřím a držím moc palce! Je to boj s větrnými mlýny!
M. H.
M. H. Před 16 dny
@P B239 Taky to je kolikrát lež, neříkej že jsi tak naivní, že všemu věříš? Kolik ti je dítě? 🤔🇨🇿🇨🇿🇨🇿
Jarmila R.
Jarmila R. Před 17 dny
Kto platí ten má pravdu, aj keď ju nemá?Pokrytecké!!! Overenú pravdu treba hovoriť všade aj v TV, v tlači aj na ministerstve, inak tam nemajú ľudia čo klamú a zavádzajú čo robiť.
Alizza
Alizza Před 17 dny
@P B239 to máš pravdu proto tahle vláda musí od valu!😉✌️👍🏻
Občan Míra
Občan Míra Před 17 dny
Pane Druláku, důkazem naší vysoké úrovně demokracie a civilize je, že vás nikdo nezastřelí za úsvitu, ani nenechá upálit bez soudu. JENOM zasedne komise a vyhodí vás z práce... Dík za vaši odvahu, říct a stát si za svým názorem. V této zemi může beztrestně lhát a určovat co je pravda pouze premiér!
Občan Míra
Občan Míra Před 16 dny
@P B239 ...i to je názor 😆
Peter Kazimir
Peter Kazimir Před 16 dny
Pán Drulák ste úžasný človek.Veľmi Vám držím palce a som rád že nieste zapredaný a hovoríte svoj názor 👍👍👍
Vítězslav Stýskala
Opr. Z protekce.
Vítězslav Stýskala
Svoboda se shodil i jako bývalý ministr zahraničí. Je vidět, že tam byl jen z projekce.
Irina Obrman
Irina Obrman Před 13 dny
Což se nedá říct o panu Svobodovi...
Peter Kazimir
Peter Kazimir Před 16 dny
@Marek G. Presne tak Marečku =).To je radosť počúvať.Klobúk dole a velký rešpekt pred ním 🙂
Marek G.
Marek G. Před 16 dny
uzasny je este slabe prirovnanie, on je rozumovy aj recnicky genius :)
Jan Biolek
Jan Biolek Před 16 dny
Pane Drulák, díky, jste borec a chlap. To se nedá říct o protiřečníkovi, který mi VŽDY připomíná slizského tvora, ač oblečen v obleku. Je třeba začít nazývat věci pravými jmény. Jinak se z toho nevyhrabem. A teď se jdu z toho prospěcháře 🤮
Mikuláš Juraška
Mikuláš Juraška Před 16 dny
Pane profesore Druláku má te naprostou pravdu a Vaše názory zdílí tísíce a tisíce lidí.Držím palce.
Mr Cuboid
Mr Cuboid Před 14 dny
@francouz francouz Mýlka. Opačně blbé názory má akorát Fiala, Svoboda, pak ještě pár pitomců co chce válčit a ty!
francouz francouz
francouz francouz Před 15 dny
A milióny lidí mají opačné názory.
Anežka Netolická
Anežka Netolická Před 17 dny
Se vším co pan Drulák prezentoval, souhlasím.Pane Druláku děkuji.
Mr Cuboid
Mr Cuboid Před 10 dny
@Thessaloničanka Efezská Prvně píšete toto: "Ty bys chtěl stát na straně Ruska, jo? To je pro tebe ta správná strana konfliktu?😆😆😆😆😆 " A pak píšete toto: "ruskou kulturu miluju." To je paradox. Možná by jste si to měla prvně sama ujasnit, proti čemu vlastně jste.
Mr Cuboid
Mr Cuboid Před 10 dny
@Thessaloničanka Efezská Ne že bych chtěl. Já chci stát tam kde je spravedlnost. A je jedno kde je. Proto chci mít dobrou informovanost abych ji mohl nalést, poněvadž pak za své konání mohu být odpovědný. To čekám i od druhých, až mi někdy bude ovej, aby mne okolí vyslechlo, až se budu dožadovat spravedlnosti. Jeden moudrý muž kdysi řekl: "Zachovávej právo a ono potom zachová tebe". Znáte i názory druhé strany Vy?
Mr Cuboid
Mr Cuboid Před 12 dny
Kdyby byla plnná informovanost občanů a vedla se řádná diskuze, vzniklo by totiž dilema: "Stojíme na správne straně v konfliktu na Ukrajině?" A tak je to se vším co tu bylo. Občané naší republiky si totiž už dávno nevládnou, pokud někdy vůbec.
Dan Nešněra
Dan Nešněra Před 14 dny
Taky vás platí Kreml?
Beata Mikolasova
Beata Mikolasova Před 16 dny
Ukázka jak se nám sem, vplížila totalita, Kdo je u kormidla, že demokratický slepenec. Nemám slov.
Daniel
Daniel Před 17 dny
Ni krok zpět nedejte se pane Drulák jste frajer.
Zdeněk Čáp
Zdeněk Čáp Před 13 dny
jak to může navazovat když je to vymazaný- má tam být 5 odpovědí-:)))
Zdeněk Čáp
Zdeněk Čáp Před 16 dny
@P B239 o kom mluvíš ? na nic to nenavazuje...
John Hudson
John Hudson Před 17 dny
A nechtělo by MZ pana Druláka pověsit ? Zavést padesátá léta, to by chtěli ? Zvláštní doba. Zahraniční politika je hloupá a tak je zapotřebí, aby někdo vše napravil alespoň tím, že to pojmenuje pravými jmény.
Jana Štěpničková
To,co se dělo v padesátých letech bylo odsouzení hodné,ale přijde mi,že se k těm létům pomalu a nebezpečně přibližujeme.
Alan
Alan Před 16 dny
Názor je buď pravdivý nebo lživý a nezáleží na místě kde ho řekl. Jak s tohoto vyplívá pan Drulák mluví pravdu a totalitní vláda se ho snaží umlčet a diskreditovat!!!
Alan
Alan Před 16 dny
@Robert Vareka Máš pravdu
Alan
Alan Před 16 dny
@Uživatel Přesně 👍
Robert Vareka
Robert Vareka Před 16 dny
Ale Ale vyplývá to, že tam máš hrubku .
Uživatel
Uživatel Před 16 dny
Jak se říká, kdo není s námi. Je proti nám.
Hana Reuss
Hana Reuss Před 16 dny
Pane Druláku, nedejte se, zůstaňte svůj a lid vám dá zapravdu, ne ta zběsilá smečka. Jsem s vámi.
Petr Adnaj
Petr Adnaj Před 17 dny
Pan Drulák je pravdivej a pragmatickéj člověk .....když říká pravdu je trestaný ....komunismus se vraci
Tomáš Jasný
Tomáš Jasný Před 15 dny
@Martin Synek ... přímo na účet, nebo hotově ... ?
Marta Hrubčinová
Marta Hrubčinová Před 15 dny
@Martin Synek Na 100%. 🤣🤣🤣
Jaroslava Bartusíková
Pane Drulák, moc si vás vážím. Pán Svoboda mě moc zklamal, takové keci, že se nestydí. Svoboda na příděl, kdyby raději mlčel.
Roman Hradecký
Roman Hradecký Před 16 dny
Dobře, že si jako oponenta vybrali zrovna Cyrila Svobodu. On se dostal do politiky po "Sametové revoluci", kde jedno z hesel bylo: "chceme svobodu... " Dnes onen Svoboda říká, že svobodně mluvit může jen ten, kdo má ten správný názor ministerstva zahraničí. Nomen omen.
Renata Jankovcova
Renata Jankovcova Před 16 dny
I my máme informace: Scott Ritter: "Kdyby nebylo expanze NATO, nebyl by konflikt na Ukrajině."
Stamen Vasilev
Stamen Vasilev Před 16 dny
Bez USA a NATO lidé po celém světě žili v mír. Veni
Alizza
Alizza Před 16 dny
Nebýt nadřazenosti a omezenosti USA nebylo by více konfliktů které stále všude vyvolávají
George Alterr
George Alterr Před 16 dny
Svoboda jasně řekl, že kdo má jiný názor než vláda a bude státní zaměstnanec musí držet hubu a krok. Vítejte v totalitě jaká tu byla před rokem 89.
Dan Nešněra
Dan Nešněra Před 14 dny
@George Alterr Já si právě myslel to samé. Myslel jsem si, že je to jeho názor a že to tak vidí. Vždycky to nejdřív beru tak, že je to jen názor člověka. Ale jak začnou vyloženě někomu "nadržovat", nebo dokonce opakovat všechny názory Kremlu, tak to je moc a je pak jasné, že to není jen tak. Nemluvě o tom, že kolikrát vyloženě vytváří materiál, který se hodí a je potřeba pro ruskou propagandu. Jako je to u Komoušů, Okamury, Volného atp. Není prostě možné, aby všichni měli ve stejnou dobu úplně ten stejný názor a argument, jako Kreml. To není normální. Pan Drulák je podle mě vyšší, rafinovanější level těchto lidí, jako je třeba Okamura, Konečná atp. Okamura atp., to dělají dost okatě. Vše od EU zavrhují, kritizují a zrovna tak NATO a naši vládu. Extra když se řekne něco proti rusku. Pan Drulák ne. Sem tam něco uzná, nebo řekne, že válka na Ukrajině je špatná, ale pak pokračuje v obhajování ruska. Vyloženě jim straní a používá zavádějící argumenty. Kdyby to tak nebylo, tak nemám problém. Ale ono to tak právě je. EU, NATO, USA.. Vždy někdo udělá něco špatně atd. Vždy je co kritizovat. Vůbec není potřeba používat něco zavádějícího, diskutabilního atp. On to ale dělá. Třeba řekne, že Putinovi stoupá popularita, že tam lidé souhlasí s válkou, ale realita je jiná. Lidé se jen bojí říct, co si myslí. To už ale nezmíní. I když teda občas koukám na ruské youtubery a sem tam se někdo vyjádří. Ten strach tam ale je a říkají to i třeba ti, kteří se lidí ptají. Němci byli vždycky vyčůraní. Dost často se snaží ze všeho vytěžit, ale zároveň se snaží "zůstat čistí", protože ještě nesmyli tu špínu z 2. světové.
George Alterr
George Alterr Před 14 dny
@Dan Nešněra Omlouvat se nemusíte. Já váš pohled chápu. Jenže mi přijde radikální. Slyšel jsem více rozhovorů s panem Drulákem, kde jasně odsuzuje agresi Ruska na Ukrajině a Ukrajině přeje vítězství. To, že vidí rozložení sil v neprospěch Ukrajiny neznamená, že fandí Rusku. Pokud vím, tak nikdo nenapadl Němce a jejich politiky, za dlouhé váhání ohledně ruské agrese a za jejich postoje. Německo se i v této době a nejen ono snaží s Ruskem přímo obchodovat sankce, nesankce. A na současné krizi mají Němci a EU díky Green Dealu největší odpovědnost a netají se tím náš europoslanec za ODS Alexander Vondra. Z tohoto mého úhlu pohledu je pan Drulák úplně obyčejný člověk, který nedělá nic jiného, než samotní Němci nebo Švýcaři. A protože v Německu pracuji, mohu vám potvrdit, že Němci jsou pokrytci nejvyššího kalibru, kteří se bojí cokoli udělat, aby nebyli za špatné. A o tom je jejich politika včetně té unijní.
George Alterr
George Alterr Před 14 dny
@Dan Nešněra Tykaní si nechte pro sobě rovné. Pokud vám přijde jméno George Alterr divné, je mi líto. Dostal jsem jej před více jak čtyřiceti lety od spoluhráčů v kapele a od té doby jej používám. Moc dobře vím, jaká tu byla totalita. Jako rocker jsem si s StB užil mnoho výslechů a ve dvou případech i bití a nucení ke spolupráci. Nebylo mi umožněno studovat vysokou školu, takže o totalitě vím své. Když nesouhlasíte s mým názorem, tak se nechovejte jako soudruzi za oné totality. Ty každého také nálepkovali, tak jak to děláte vy. A v jedné věci s vámi souhlasím. Vy opravdu nechápete, ale rovnou odsuzujete. Podle vás už čtyřicet let jsem fake a mám trollí profil od dob, kdy žádný internet a sociální sítě nebyly. Ale argument jste žádný nepředložil. Je to vaše vizitka, ne moje.
Dan Nešněra
Dan Nešněra Před 14 dny
Ty asi nevíš, jaká totalita tu byla, že? Jinak bys to nesrovnával. George Alterr? Proč k těm fake trollím profilům nepřidáte aspoň česká jména, aby to vypadalo reálněji? Nechápu..
Lenka Kubátová
Lenka Kubátová Před 16 dny
Pane Druláku, jste opravdu vyjímečná osobnost na poli našich elit, máte můj obdiv, je tu dvojí metr, dvojí pravda a každý , kdo má jiný názor než je vladní, je dezinformátor, prokremelsý šváb a kdoví co. Je to již horší, než za doby totality, toto již dávno není demokracie. To, co razí vláda, není názor všech občanů. Pan Svoboda kličkuje jak zajíc na poli.Korektnost to je poslušnost čili totalita.Přeji vám vše dobré a vydržte.
Antonin Skara
Antonin Skara Před 16 dny
To je šílený.. Pane Druláku - držím vám palce ! nedejte se zlomit od těch různých nýmandů - když vidím Fischera a další, kteří byli prezentovány - tak ty tzv. narativy a podobná žvanění mají nulovou hodnotu.
Martin Dvorak
Martin Dvorak Před 16 dny
Pan Drulák je borec, lidi jako on Český stát potřebuje!!!
Armin HRADSKÝ
Armin HRADSKÝ Před 13 dny
Na to mohu odpovědět jen otázkou TY HODNĚ NENÁVIDÍŠ TENTO STÁT VIĎ?
Petr Kubista
Petr Kubista Před 16 dny
„Hledej pravdu, slyš pravdu, uč se pravdě, miluj pravdu, braň pravdu až do smrti, neboť pravda tě vysvobodí. “
Roman Roman
Roman Roman Před 16 dny
Presne
Jaroslava Ticha
Jaroslava Ticha Před 16 dny
Pana Profesora Druláka si dovolují hodnotit osoby, které mu nesahají ani po kotníky!Politické procesy jako za totáče!!!! Pavlína Wolfová jedná naprosto skandálně !!!!! Panu Profesorovi Drulákovi děkuji za profesionální a jasné vyjadřování, přeji mu z celého srdce všechno nejlepší a aby dokázal čelit osočování rúzných pisálků a budižničemů .... je to tase tady..... útoky proti Profesorovi Drulákovi jen provokuje další lidi, aby vyšli do ulic protestovat!!!!!
Jiřina Růžičková
👍👋👌souhlas!!🌷
dev shure
dev shure Před 16 dny
Konečně někdo kdo něco ví, ale oni ho označí za konspiratora.. klasika no. Jinak panu Drulakovi drzim palce, at se nenechá. !
Pavel Iglo
Pavel Iglo Před 16 dny
Prostě nechtějí vůbec slyšet, pan profesor říká! Svoboda si protiřečí a říká pořád dokolečka to svoje i když bylo jasně řečeno, že na veřejnosti pan profesor nevystupuje pod ústavem, a to sám Svoboda potvrzoval ve svých výrocích, že když nevystupuje pod hlavičkou ústavu, může si říkat co chce, ale on stále do toho tahal ten částečný úvazek profesora... Jak to je? "když chceš bít psa, hůl si vždy najdeš"!!!
Marie Lněničková
Marie Lněničková Před 16 dny
Zřizovatelé jsou občané tohoto státu, výborně pane profesore, že máte srdce a duši. Tak jsme dopadli s politiky, kteří nás prodali. Jsem ráda, že jsme národ A.Komenského a J. Husa. ❤️ 🍀 ❤️
Josef Kasuba
Josef Kasuba Před 16 dny
Co chcete od ministerstva,v jehož čele je největší trouba v dějinách české diplomacie a její ostuda?Pan Drulák se svými kvalitami se bez této instituce určitě obejde.Utrpi Ústav,ne pan Drulák.Drzim Vám palce a děkuji za možnost slyšet Vaše fundované názory.
Daniel Sivák
Daniel Sivák Před 15 dny
👍👍👍👍👍🇨🇿
Božena Krejčová
Božena Krejčová Před 17 dny
Komouši když jim byl někdo nepohdlný tak se vyhodil ze zaměstnání a začal hon na čarodějnice a co se děje dnes, komouši = slepenec máme tu totalitu 👀p Drulákovi držím palce👍🇨🇿
Armin HRADSKÝ
Armin HRADSKÝ Před 10 dny
@Alfred S. Sikula Je mi jedno kdo co z politiků a médií říká či neříká, píše či nepíše ať už mainstream či alter, já se oboru bezpečnosti a militarysmu a s tím spojené politiky věnuji více než čtyřicet roků a doslova mě děsí úvahy laiků o věcech kterým rozumí hůř než koza petrželi. Nikde jsem ve svých reakcích nepopřel že je pan Drulák inteligentní jedinec a taky nepopírám že čeští politici je jen banda sebeprospěchářských a prolhaných zmetků, takový už politici ze své podstaty jsou, ale do jejich úřadů je dosadili občané voliči tak na co si furt stěžujete je to technicky vaše chyba. Jen podotýkám že právě díky lidem jako je pan Drulák ve Španělsku republikáni prohráli svůj boj s fašisty a nacisty a ti pak uvedli svět do války a zabili desítky miliónů lidí jenom proto že někdo apeloval, aby se ti kteří bojují i za nás, stejně tak jako právě teď dělají ukrajinci, a my všichni tedy i vy mohli zůstat v pohodlí oné dle vás "zlé" demokracie ve které si může veřejně říkat kdo chce, co chce, ale vy si toho zjevně nevážíte, (a jen slepý a tupý jedinci to nevidí a nechtějí vidět a také russšťí trollové to tu zasevají a společně tu kvojají ty kremelské hovadiny!), přestali podporovat, stejně jako to dělá Putler a jeho gaunitura a také pan Drulák, který ví o vojenství úplné hovno a prezentuje veřejně v tomto oboru zcela laický a demagogický soukromý názor o tom že myšlenka na to že by ukrajinská armáda mohla vytlačit russké agresory ze svého území je čirá fantasmagorie které spíš tak podléhá on sám a všichni ti kteří mu v tomto případě dopřávají sluchu, protože až tady bude řádit v česku putlerova russká soldateska budou za to přímo zodpovědní lidé jako je p. Drulák a všichni ti kteří dali na jeho laický názor a to si buďte jist. A pokud budu muset žít v tomto kocourkově🇨🇿 pak nic takového nechci zažít je to jasné sikulo. Tady si asi každý sedí na mozku jinak by si nedovedu vysvětlit že jeden srpen 1968 jim jednak nic neříká a jednak nejspíš nestačil jinak by nikdo nemohl mlet ty své blbosti kterými tak zabedněně nahrávají Putlerovi. A plutokraté se teď opravdu neřeší.
Alfred S. Sikula
Alfred S. Sikula Před 10 dny
@Armin HRADSKÝ Snowden, Asagne...??? A spusta dalsich, o ktorych tvoje demokraticke a super slobodne media nepisu...??? A budes mliet dokola tie svoje hluposti
Orjan7
Orjan7 Před 16 dny
My už nežijeme v demokracii! Pane profesore Druláku, držíme s Vámi, jste odborník a znalec, máte pravdu, dneska je potřeba být odvážným a bránit zdravý selský rozum a ne být umlčován těmi, kdo hájí své zájmy!
Ody Cz
Ody Cz Před 16 dny
Chválím Primu že nechala profesora Druláka aby obhájil jeho pozici. Na ČT by to bylo jak v Mnichově o nás bez nás.
Pavelscan
Pavelscan Před 13 dny
Tak mě by nevadilo, že ho "odejdou", ale silně mi vadí, že jako důvod uvádějí "konspirační teorie", tam je ten problém - oni ho rovnou nálepkují. A na to se měla Wolfová zeptat, tady moderátorka selhala.
Martin Brezina
Martin Brezina Před 17 dny
V tom případě navrhuji přejmenovat ústav z matoucího názvu "Ústav mezinárodních vztahů", který vytváří dojem, že se v něm mezinárodní vztahy zkoumají. Příhodnějším názvem by mohl být "Ústav pro podporu postojů ministerstva zahraničí".
Mr Cuboid
Mr Cuboid Před 16 dny
Dávám palec a souhlas. Jako v Orwellovo románu, vše pojmenovat skutečným.
Petr Tyrner
Petr Tyrner Před 16 dny
Jen tak dál vládo, docílíte jen toho, že kdo bude na výplatní listině státu jako zaměstnanec bude pro občany nedůvěryhodný. Protože nechce, nebo nemůže říkat nic co je proti doktríně státu.
Jan Vlček
Jan Vlček Před 17 dny
Pane Druláku,smekám 👍
Pavol Sedo
Pavol Sedo Před 17 dny
Zdravím Vás , držím palce panovi Drulákovi a vážim si jeho názory. Treba vydržať. Každý na prvý pohlad rozozná kto má rozhlad a inteligenciu a stojí si za úprimnou pravdou. Pravda vždy zvíťazí aj keď cez určítú bolesť a sklamanie .To slušnému človekovi dnes zastavuje zdraví rozum . Vydržte pane Druláku.
miko foin
miko foin Před 14 dny
tomu statečný
petr rucka
petr rucka Před 17 dny
Pane profesore, DĚKUJEME !!!!!!!!! NEDEJTE SE
Mauky100
Mauky100 Před 16 dny
Takže říkat, co si myslím jako odborník na danou oblast, není dovoleno, i když je to naprosto v souladu se zákonem...Já už se nedivím, že na ministerstvech nejsou rozumně myslící odborníci, ale loajální nevzdělaní patolízalové, podle toho to taky nakonec dopadá, dej blbci moc, razítko a možnost kádrovat a vítejte před rokem 1989... Jakou asi budu mít pověst, když jako VŠ pedagog budu říkat něco jiného než zaměstnanec ministerstva zahraničí? My jsme se ocitli opět ve světě dvojí pravdy jako za komunistů? Pane Svobodo, to myslíte vážně???
Marcela Kralova
Marcela Kralova Před 16 dny
No , asi to myslí vážně i když to je to pro normálního člověka nepochopitelné.To jeho příjmení k němu nesedí , měl by se přejmenovat , myslím si že by bylo z čeho vybírat .
trojan 1673
trojan 1673 Před 16 dny
Takže kdo platí toho pravdu hlasám. To vysvětluje lži všech médií a politiků 🤔
M.M
M.M Před 17 dny
Držím ✊️pane Drlák, sloboda prejavu a myšlienky je základ demokracie!
Monika Broschová
Monika Broschová Před 16 dny
Po pádu komunismu byl Svoboda velkej aktivista a bojovník za svobodu, dneska je jen zaprodanec současného nedemokratického režimu pětikolky. Pamatuju si jeho plamenné projevy, když promlouval ke studentům v mojí škole. Po více než třiceti letech je to smutná změna.
Marcela Kralova
Marcela Kralova Před 16 dny
Jo , prachy dělají divy.
Alena Hamáčková
Alena Hamáčková Před 16 dny
Cyrilovi to příjmení vyloženě nesedne … 🤔 A kdo ho vlastně dnes platí? 😳 Pan Drulák skvěle argumentoval, moderátorce se nedaří nasunout lidem do hlav informaci, že je to “ nějaký potrhlý konspirátor” …👍
Uživatel
Uživatel Před 17 dny
Mohu se zeptat k čemu moji rodiče zvonili klíčemi? Když se znovu vracíme do doby, kdy může být kdokoliv vyhozen pro názor či být označen za proruského švába.
Da*da
Da*da Před 16 dny
Už i mladí lidé chápou. Heuréka..
Petra Fortova
Petra Fortova Před 16 dny
@P B239 jawoll Herr B239
karel gold
karel gold Před 16 dny
Takze kriticke mysleni je uz dnes trestne. Hrozna doba. Pan Drulak vyjadril vecne, vzdelane argument, zadne konspiracni teorie. I kdyz bych s nim treba nemusel souhlasit, tak musim respektovat jeho nazory protoze jsou zalozeny na faktickem vyzkumu. A o tom by mela byt vecna debata. Svet se bohuzel ubira smerem, ze kriticke mysleni as stava neprijatelnym. Zacalo to Covidem a ted to jen pokracuje.
Igor Antal
Igor Antal Před 17 dny
Držím palce Prof.Drulákovi fandím a držím palce,pre mňa je veľký zážitok počúvať jeho názory....Cyril Svoboda sa prejavil ako hlupák
Jakub Šmíd
Jakub Šmíd Před 15 dny
jeho názory, které jsou zjevně mimo... a vypadá to, že přání je otcem myšlenky... a přeje agresorovi... absolutně se ztrapnil..je buď diletant nebo proruSSký kolaborant
Z Strongers Predators
@Plzeňský Patriot Cyril Svoboda šel oponovat svobodě slova a podpořit vládní směr. Pokud by uměl počítat, tak ten Fialův proukrajinský vítězný sen dostává u našeho národa dost trhliny. Ta pravda, že Ukrajina prohraje se po této zimě už neutají.
Plzeňský Patriot
Plzeňský Patriot Před 16 dny
@Z Strongers Predators On netušil, že bude žvanit kravimy 💩💩💩💩💩
Z Strongers Predators
Ano, protože do toho šel. To jako udělal dobrovolně?
Ladislav Žlebek
Ladislav Žlebek Před 16 dny
V socialismu jsme tyhle situaci zažívali a zhlíželi jsme všichni na západ na svobodu slova. Situace se obrátila západ našel argument proti čemu jsme bojovali udržet se u moci i sílou proti lidu.
Zuzana Vionova
Zuzana Vionova Před 17 dny
Kam jsme se to dostali! Či se vracíme -!!!! hrůza.
Štefan Gaňa
Štefan Gaňa Před 17 dny
Totalitu som nezažil, ale teraz už viem ako funguje...
luba novotná
luba novotná Před 17 dny
To je neskutečný tak mluv pokaždý jinak jak se to hodí a komu to se Svoboda zase vycajchnoval a o té slepici ani nemluvím to je manipulátorka takže demokracie at žije
Roman Hradecký
Roman Hradecký Před 17 dny
Vracíme se zpět před rok 1989, tak to prostě je. Co tak hrozného bylo vyřčeno, že to nesmíme slyšet?
Zlatá Orchidea
Zlatá Orchidea Před 11 dny
@Che Guevara Ale ty patříš k nim, když nevíš, že na všem se musí pracovat.
Zlatá Orchidea
Zlatá Orchidea Před 11 dny
@Ne Gdo V r 1939 zde byli pouze fašistčtí Němci a Rusy k okupaci Evropy nepotřebovali. A sami tvrdili, že chtějí životní prostor pouze pro Němce.
Che Guevara
Che Guevara Před 12 dny
@Zlatá Orchidea Byl to opravdu ráj. A proč se odcinkal? Protože jsou lidi blbý.
Ne Gdo
Ne Gdo Před 13 dny
@Zlatá Orchidea Mas pravdu prave vtedy Rusi spolu s partnerom zacali druhu svetovu vojnu. Cau zlata zila
Z Strongers Predators
Dělají to proto, že si myslí jak jim jeden názor pomůže, když zastraší ty s druhým názorem. Přitom tak jen uspíší svůj konec. No jo státní úředníci nechápou jak konkurenční prostředí názorů dokáže uzdravit tu jejich nezpochybnitelnou naleštěnou myšlenku.
Marcela Kralova
Marcela Kralova Před 16 dny
A hned je člověk v obraze , hezky se odkopávají . Musíme si tím projít , abychom věděli , co to tu máme za elitu .
Hafan Hafan
Hafan Hafan Před 17 dny
Třeba blbě,ale jednotně.Kupředu levá!Pochybnosti o funkčnosti naší politiky má dnes naprosto každý.Po letech přešlapování jsme opět pevně semknuti nikoli okolo jednotného jádra strany,nýbrž kolem něčeho,co se straně podobá čím dál víc.Panu Drulákovi se zatím nic nestalo,pouze vyletí z práce.Zavřou ho až později.
Oto Sonet
Oto Sonet Před 16 dny
Přesně těmito mechanizmy vzniká stav, kdy se každá instituce nakonec naplní jen kýválky, kteří instituci přemění v jakousi "echo chamber", tedy prostor kde se jakýkoli výrok nadřízeného k němu vždy vrátí jako souhlasná ozvěna, protože každý hlas který neladí, je vytěsněn. Ideální stav pro to dělat chyby a nebýt schopen chyby korigovat.
Caddy Ydacc
Caddy Ydacc Před 16 dny
Výborně napsáno 👍
Peter Sevcik
Peter Sevcik Před 16 dny
Pán Drulák je hrdina!!! Držím palce.👍👍👍👍
VRS Matty99
VRS Matty99 Před 17 dny
P. DRULÁK!!! VÍC TAKOVÝCH LIDÍ V ČR!!!!! 👍👍🇨🇿🇨🇿
Olga Svehlova
Olga Svehlova Před 16 dny
Pan profesor Drulák je báječný člověk!!
Hana Reuss
Hana Reuss Před 16 dny
Pane Svobodo co to s prominutím tady melete? Na vysokých školách říkat pravdu a nejen do médií ,LHÁT.No tak to jsem ještě nikdy neslyšela. Za toto by jste se měl totálně stydět. Ještě bych možná pochopila, ale neodpustila, že jste navedený.
Ludek Aschenbrenner
Ludek Aschenbrenner Před 16 dny
Ten pán má ještě budoucnost, na rozdíl od jeho nadřízených !!!
Patrik Zajac
Patrik Zajac Před 17 dny
To že Európa ide katastrofálne dole vidí aj úplný dement .... Amerika je nadšená pretože tupá Európa sa jej klania a posiela jej peniažky... Rusko a v podstate cely východ to má na háku pretože nie len že im sankcie neubližuju ale ešte sa im darí lepšie ako pred konfliktom... jediný kto tu je naozaj v prdeli je Európa... za čo ďakujeme naši úžasný politici... keď niekto povie že Európa vďaka sankciám skutočne trpí tak ho chcú okamžite umlčať???? Je mi zle.... a asi nebude od veci ísť začať pracovať na východ pretože takýmto tempom sa vrátime späť na stromi
Petr Bahelka
Petr Bahelka Před 17 dny
Demisi,.Demisi Fialovy vlády-Okamžitě...
M. H.
M. H. Před 16 dny
@P B239 A pořádně přítlač , děláš to pro sebe.. 😁🤔🇨🇿🇨🇿🇨🇿
Petra Fortova
Petra Fortova Před 16 dny
@P B239 už ti to přerůstá přes makovici 😀😀😀
Alizza
Alizza Před 17 dny
@P B239 začni u sebe😂✌️😘
Roman Hladík
Roman Hladík Před 17 dny
Totalita!
Jaromír Svatoš
Jaromír Svatoš Před 16 dny
Drulák je velice inteligentní jedinec s rozumným a reálným hodnocením faktů . Ohledně svého zaměstnaneckého poměru a vztahu k Min. zahraničí podal Drulák jasné a konkrétní vysvětlení a to zcela korektní formou . Svoboda kličkoval jako vždycky ve své kariéře . Na místo ministra zahraničí se v civilizovaných zemích jmenuje velice zkušený karierní / nikoliv karieristický / diplomat disponující rozsáhlými pracovními a co víc , soukromě-přátelskými konexemi v mezinárodních kruzích politických , bankovních i vojenských , ku prospěchu svého státu . Je-li Česko vůbec civilizovanou zemí , právě i jen s ohledem na toho diletantského šášuru Lipavského v tak exponované pozici , tak to si zodpovězte každý sám .
Miroslav Novotný
Miroslav Novotný Před 16 dny
Myslím že sme zas tam kde sme boli pred 89-tym. Držím Vám palce pán Drulák.
Insomniac Resurrected
Piráti tady zavádějí bolševické manýry, jak překvapivé. 😂
Karel Benák
Karel Benák Před 16 dny
Vás to překvapuje? Och Vy naivní ;-) Omlouvám se za rýpnutí. Na tohle upozorňovali někteří komentátoři již od vzniku této strany v ČR, leč nebyli vyslyšeni.
redpoint
redpoint Před 17 dny
Svoboda to rekl jasne, muze rikat jen to, s cim souhlasi ten, kteri ho plati... Svoboda slova jiz davno neplati :-(
Radim Geisler
Radim Geisler Před 17 dny
Pan Drulák by neměl chybět ve vládě odborníků po Revoluci .
Václav Oslík
Václav Oslík Před 16 dny
A je to tady!Pokud máš jiný názor,než jaký chceme,aby jsi měl,jsi špatný.To je hrozný,čeho jsem se dožil.Je to horší,nežm za socíku.Pane Drulák,držte se a fandím vám!
Michal Novotný
Michal Novotný Před 16 dny
Neuvěřitelné. Nikdy bych si ještě před pár lety nepomyslel, že zaziju něco, co tak brutálně připomíná normalizační sedmdesata léta... Vytykaci dopisy za názory....bože 🤯
Lucie Hasoňová
Lucie Hasoňová Před 16 dny
pan prof. Drulák je odvážný a moudrý muž, říkat dnes pravdu je evidentně velmi nevhodné... má velkou podporu mnoha lidí a děkujeme mu za to, že nemlčí! A že na univerzitách si každý může říkat co chce? to je lež... všude je teď cenzura a totalita v masce demokracie nás tu zahalila. Díky odvážným lidem jako je pan profesor.
ing. Králík
ing. Králík Před 17 dny
Svoboda tentokrát mluví pravdu ,přesně takto uvažuje 3:54 .Jemu je nějaká pravda buřt ,hlavně kdo platí a proto jsme s takovými lidmi tam ,kde jsme .Hrozný.
V M
V M Před 16 dny
Má pravdu! Za to se trestá jen v totalitě. To už jsme zažili v minulém století !🍀👍💗
Další
O čem se mlčí - Petr Drulák
8:50
Válka je již blízko
13:21
zhlédnutí 85 000