Temný

Česko je v rozkladu a rozpadá se. Společnosti se nelíbí, kdo jí vládne, říká Klaus

CNN Prima NEWS
Odebírat
zhlédnutí 148 360
50% 1 1

Česká společnost je v rozkladu a nespokojená s tím, kdo jí vládne. V Partii PLUS to uvedl bývalý prezident Václav Klaus. Zkritizoval také přímou prezidentskou volbu a kandidáty, mezi kterými by měl podle svých slov velký problém si vybrat. Vadí mu také představa, že budou v rámci kampaně hovořit mimo jiné o fiskální politice, kde nemají žádné pravomoce. Celý článek ZDE: cnn.iprima.cz/cesko-je-v-rozk...

Přihlaste se k odběru novinek našeho zpravodajského portálu CNNPrima.cz a buďte neustále v obraze. Denně vám přes 200 reportérů a redaktorů přináší ty nejdůležitější a nejzajímavější zprávy z domova i ze zahraničí.

✉️ cnn.iprima.cz/newsletter

📲 Sledujte CNN Prima NEWS na sociálních sítích:

Facebook: facebook.com/cnnprima
Instagram: instagram.com/cnnprima
Twitter: twitter.com/cnnprima

💻 Navštivte web CNN Prima NEWS na cnnprima.cz

🥇 Videa, která musíte vidět:
⚠️ cs-vid.net/video/video-0BmRfTKVKAc.html
🦠 cs-vid.net/video/video-Q5mJNGuAgrU.html

čas přidán

 

19. 11. 2022

Sdílet:

Sdílet:

Stažení:

Načítání.....

Přidat do:

Můj playlist
Přehrát později
Komentáře 816
Richard Tomecek
Richard Tomecek Před 14 dny
Doba není špatná, špatní jsou nezodpovědní politici, kteří ji řídí a ovlivňují špatným směrem.
Elena B.
Elena B. Před 14 dny
Odmítnutí jednání na setkání zemí V4 je vážné porušení pracovních povinností. Pokud nejsou ochotni jednat o spolupráci, což poškozuje zájmy občanů ČR, měli by oba okamžitě odstoupit. Působí to jak reakce malých dětí na písku!
renesk8avril
renesk8avril Před 14 dny
Jaký rozdíl poslouchat dva chytré inteligentní lidi, oproti tomu kdo se jen vymlouvá a shazuje vinu vždy na někoho jiného
Libor B
Libor B Před 14 dny
Politici přivedou ČR ke krachu a občan ČR zase za to může ! Hlavně že máme elektrický proud ze zdrojů co vybudovali předci a za 30 let se nám zdražila snad tisíce násobně ! Pracují lidé a slušní podnikatelé utahují opasky ( nebo smyčku okolo krku) aby stát mohl více utrácet za nesmysly a ještě mají málo a musí zadlužoval !
Kontý Žlutejner
Kontý Žlutejner Před 14 dny
Vláda nenávisti a strachu společnost nikdy nespojí. A kripl Rakušan si dovolí přijít na Národní a při tom přemýšlí, jestli jeho politická policie už je akční.
Sedmý
Sedmý Před 14 dny
Konečně! Baví se tu dva politici, erudovaní odborníci, kteří vědí o čem mluví. Proti plkům holek a kluků z naší školky je to pastva pro uši. 🤔.
Martina Jonáková
Martina Jonáková Před 14 dny
Pan Klaus komentuje dobře. Kdo ale způsobil, že náš stát je v pozici sedláka, který prodal vlastní grunt a nechal se na něj najmout jako čeledín? Je to jako když by Jidáš vysvětloval a pojmenovával, co je to zrada. Samozřejmě, že on to umí nejlépe pojmenovat, vždyť on s tím má největší zkušenosti.
Jana Tauchmanová
Jana Tauchmanová Před 14 dny
Markéta Pekarová Adamová je ostudou reprezentace naší republiky!
Petr Hána
Petr Hána Před 14 dny
Povinností politiků je usilovat o spolupráci, pokud chtějí jednat jinak, nejsou to politici, ale političtí šejdíři. Takové nechceme.
Iva Odehnalová
Iva Odehnalová Před 14 dny
Díky nenasytným a zaprodaným politikům žijeme v tom čem žijeme.
K 64
K 64 Před 14 dny
Ano, žijeme v těžké době, kterou jsme si sami vyrobili a pořád je nám to málo a aktivně vymýšlíme další a další hovadiny a do všeho se montujeme.
Bobby Šestivrah
Bobby Šestivrah Před 14 dny
Je vidět, že s Václavem budu řešit podobnej problém. Taky nemám koho volit, ale beru vše kromě těch, které mi cpe pětižumpa a ČT.
oldo.sumava
oldo.sumava Před 14 dny
To od pekarové nejsou hrátky ale nekonečná tupost.
Ladislav Havel
Ladislav Havel Před 14 dny
Super, konečně objektivní názory bez signálů.
QatyDance
QatyDance Před 14 dny
Paní Pekarová je ukázkou totální nekompetence ve vrcholové politice.
Puc Puc
Puc Puc Před 14 dny
Chceme vládu odborníků!! DEMISI !!
Jiří Fajkus
Jiří Fajkus Před 14 dny
...a upřímně, bojím se, že je to tak zlé, že to bude jako na Titaniku, každý sám za sebe! A jako na tom Titaniku, i když někteří měli koupenou první třídu, ve finále skončili stejně, jako ti ze třetí...(ano, už slyším o těch vyvolených, ale nevím kolik jich tam bylo).
Pavel Kuchler
Pavel Kuchler Před 14 dny
Klaus přesně pojmenovává problémy rozkladu společnosti,kde v tom hraje hlavní roli neschopná vláda a co se týká V 4 jasně definuje to neštěstí, které máme v čele sněmovny jménem Pekarová Adamová
Vera Petrova
Vera Petrova Před 14 dny
Souhlasím . Jsem velmi nespokojená s vládou,a ostatními vládními strukturami.Odmitnuti setkání a jednání V 4 je nezodpovědné a neodpustitelne. Já vím, že volit půjdu a budu volit
Jan Dobeš
Jan Dobeš Před 14 dny
Musím se smát přirovnání Klause , že v Ženevě je drahota a u nás láce ? Zde bych řekl , že je zásadní co si za svuj plat pořídím . Klasicky třeba kolik platu potřebuji na pořízení bydlení atd.
Další
Střevní mikrobiom a imunita
1:48:09